Gebelik mi Regl mi Anlayamıyorum?

Kızlarrr, reglim 2 gün gecikti. Beyaz akıntım devam ediyor. Yumurtlamamın üstünden de tam 16 gün geçti. Sizce test yapmali miyim yoksa biraz daha beklemeli miyim? Test yapsam şimdi çikar mi? Yardimm lütfennnn 🥹
Bende aynı durumdayım sonuç ney merak ettim zamanda geçmiş baya ama belli olmuştur çoktan

Merhabalar, bugün ekim annelerinde gördümmmmmm ikimizde şüphelerimizde hakliymişizzzzz hayirli olsunnn çok sevindimmm 🥹❤️❣️💕
Yaaa merhaba evet merak edip baktım aslında size bende 🤭 bu konuya girip duruyordum çok tebrik ederim çok sevindim bende inşallah sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi💜😍

Yaaa merhaba evet merak edip baktım aslında size bende 🤭 bu konuya girip duruyordum çok tebrik ederim çok sevindim bende inşallah sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi💜😍
Ve bende 9+1 im bugün aynıyız 😍
İnannnn seni görmesem bile şu an karşılıklı konuşuyormuşuz gibi hissediyorum. Benzerliğe bak neredeyse her şey aynı 🥹 çok mutlu oldummmmm cinsiyeti öğrenir öğrenmez yazalım birbirimize ❤️

İnannnn seni görmesem bile şu an karşılıklı konuşuyormuşuz gibi hissediyorum. Benzerliğe bak neredeyse her şey aynı 🥹 çok mutlu oldummmmm cinsiyeti öğrenir öğrenmez yazalım birbirimize ❤️
😍 İnsan ister istemez bağ kuruyor dimi paylaşım oldukça🤭 tabii ki yazarım sende kayıt ol ekim annelerine ordan da yazışırız 💜😘

Merhabalar sevgili kız kardeşlerim ve ablalarım…

Tam 12 gün önce yumurtlama günümdü ve yumurtlama günüm dahil o haftayı günaşırı değerlendirdik. Şimdi adetime ortalama 3 4 gün var ve 1 gündür alt karın ağrısı çekiyorum. Geçtiğimiz birkaç günde beyaz kremsi akıntılarım oldu. Ara ara kas ağrısı çekiyorum. Adet oluyormuşum gibi hissediyorum ama gidiyorum bakıyorum bir şey yok. Çocuk istiyoruz da acaba bu belirtiler doğrultusunda benimle tecrübelerini paylaşacak, durumumu yorumlayacak birileri var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim hepinize ❤️
Merhabalar sevgili kız kardeşlerim ve ablalarım…

Tam 12 gün önce yumurtlama günümdü ve yumurtlama günüm dahil o haftayı günaşırı değerlendirdik. Şimdi adetime ortalama 3 4 gün var ve 1 gündür alt karın ağrısı çekiyorum. Geçtiğimiz birkaç günde beyaz kremsi akıntılarım oldu. Ara ara kas ağrısı çekiyorum. Adet oluyormuşum gibi hissediyorum ama gidiyorum bakıyorum bir şey yok. Çocuk istiyoruz da acaba bu belirtiler doğrultusunda benimle tecrübelerini paylaşacak, durumumu yorumlayacak birileri var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim hepinize ❤️
Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏🏼♥️ Ben birşey sormak istiyordum denediğiniz ilk aymı hamile kaldınız acaba?

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏🏼♥️ Ben birşey sormak istiyordum denediğiniz ilk aymı hamile kaldınız acaba?
Aminnn çok teşekkür ederim, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️🥹 İlk Aralık ayında denemiştik ancak karar verdiğimizde yumurtlamam çoktan bitmiş ve reglime 1 hafta kalmiştı, haliyle regl oldum. Ancak Ocak ayında bilinçli bir şekilde deneyince oldu, yani sorunun cevabı evet oluyor sanirim? 😊 Merak ettiğiniz bir şey varsa özelden yazarsanız yardimci olabilirim 💕

X