HAMİLELİK Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ?

Ecenazz_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
143
37
29
Kızlar merhaba. İlk resimdeki erken gebelik testi ve akşam saat 6 gibi yaptım ikinci ve üçüncü resimdeki aynı test kaset test ama o baya bi silik çıktı nenedeyse gözükmüyor. Sabah gene test yapacağım. Ama sizce yanlış olma olasılığı var mıdır? 4 aydır ilk dega bu kadar cizgi çıktı normalde hayalet cizgi bile çıkmıyordu. Yarın regl günüm ve olacak gibi hissediyorum. Bütün belirtilerim var. Böyle çıkıpda adet olan oldu mu yoksa gebelik mi lütfen yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG_20210913_202409.jpg
    IMG_20210913_202409.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 339
  • Screenshot_20210913_202334.jpg
    Screenshot_20210913_202334.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 337
  • Screenshot_20210913_202317.jpg
    Screenshot_20210913_202317.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 340
Kan tahlili verin daha kesin sonuç alırsınız. Erken gebelikte çizgi görünüyor ama diğer ikisinde silik çizgi var. Umutlandırmak gibi olmasın ama var gibi duruyor. İnşallah Allah gönlünüze göre verir 😊

Kan tahlili verin daha kesin sonuç alırsınız. Erken gebelikte çizgi görünüyor ama diğer ikisinde silik çizgi var. Umutlandırmak gibi olmasın ama var gibi duruyor. İnşallah Allah gönlünüze göre verir 😊
Amin inşallah canım sağol ☺️ kan testi için bu hafta sonuna kadar bekleyeyim diyorum net bilgi almak için😊

Bu testlerle ilgili benim çok bilgim yok ama haftasonu kan verirseniz inşallah güzel bir sonuçla karşılaşırsınız. 😊

Kan testim de olumlu olursa ondan sonra ne yapmalıyım kontrol vs 😊
Sağlık ocağında gebelik kaydı oluşturulur.
Sonra hastaneye gidersiniz kese görünüyorsa bakarlar.
Kalp atışı duyulamıyor bazı haftalarda eğer duyulamiyorsa tekrardan gelin derler.

Sağlık ocağında gebelik kaydı oluşturulur.
Sonra hastaneye gidersiniz kese görünüyorsa bakarlar.
Kalp atışı duyulamıyor bazı haftalarda eğer duyulamiyorsa tekrardan gelin derler.
Normal mi duyulmaması ve kesede görülmemesi. Kaç haftadan sonra gözüküyor kese

Normal mi duyulmaması ve kesede görülmemesi. Kaç haftadan sonra gözüküyor kese
Ben şu an 10 hafta 2 günlük hamileyim ben içime doğduğu için test yaptım 2 yıllık evliyim 2 yıldır deniyoduk testler pzotofti kan verdim pazartesi aynı hafta doktor kontrolüne gittim 4haftalikti keseyi gördük 5 6 haftalıkken kalp atışını duyabiliyosunuz ama kalp atışı duyamadiginiz zaman korkmayın 8.haftaya kadar bazılarında duyulamayabilirmis 8.hafta falan da duyulabiliyomus içiniz rahat olsun

Kızlar meraba adetim 4 gün gecikti benim kasıklarımda ara ara agrı oluyor yorgunluk uyku hali var iştahımda açıldı 1, 2 gün önce hapşurdukça sanki karnımda bişeyler kopuyor geriliyor gibi oldu ama simdi kayboldu belimde agrıyor ani hareket edince bıcak saplanıyor sanki birden ama kısa süreli oluyor sizce bunlar gebelik belirtisimi

Kızlar meraba adetim 4 gün gecikti benim kasıklarımda ara ara agrı oluyor yorgunluk uyku hali var iştahımda açıldı 1, 2 gün önce hapşurdukça sanki karnımda bişeyler kopuyor geriliyor gibi oldu ama simdi kayboldu belimde agrıyor ani hareket edince bıcak saplanıyor sanki birden ama kısa süreli oluyor sizce bunlar gebelik belirtisimi
Olabilir bence bı kaset test yap emin olmak istersen yakından bı hastaneye ya da sağlık ocağında kan ver derim

Evet bunun gibi belirtiler bende de vardı.
Test yapin bence

X