HAMİLELİK Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ?

Ya birde bu kasık agrısı etrafınada dagılıyormuydu sende

Masallah canım Allah tamamına erdirsin sağlıklı hayırlı evlat olsun. Darısı biz isteyenlere İnşallah. Bende 11 aydır dusunuyorm cikolota kistim var 2 buçuk cm olmadı hala bende çektirmeyi düşünüyorum artık
Cektir bide bitkilerin sifasina da güven clife diye bı macun var kiste pcosa yumurtlama bozukluğuna adet düzensizliği ne iyi geliyormuş ben doktoruma sorudm iyi kullanılabilir ama benim veridgim ondan daha fazla içerige sahip ve fazla vitamin var dedi istersen o macunu da bı sene 80 TL tek avanozu günde 1 kaşığıyla yiyosun

Cektir bide bitkilerin sifasina da güven clife diye bı macun var kiste pcosa yumurtlama bozukluğuna adet düzensizliği ne iyi geliyormuş ben doktoruma sorudm iyi kullanılabilir ama benim veridgim ondan daha fazla içerige sahip ve fazla vitamin var dedi istersen o macunu da bı sene 80 TL tek avanozu günde 1 kaşığıyla yiyosun
Kist de engelleyen unsurlardan biriymiş ben aşırı araştırmacının herşeye hakimim ben sana clife oneririrm bide dene kistlerinin küçüldüğünu hamile kaldığını söyleyen çok bayan var Instagram sayfasında

Şikayetlerini yaziyosun sana nasıl kullanman gerekeni kaç kutu kullanman gerektiğini söylüyor ben yazmıştım 2 3 kavanoz demişti ama almamıştım doktlrjm alma deisgi için istersen benim vitamindwn al FENOMOM

Kullanıyorum saun onu canım geçen ay aldım kavanozda olanı yarısını yedim geçen ay gene olmadı malesef ama bu ayda başladım adetle beraber İnşallah bu ay olur zaten yumurtlamaya kadar biter kavanoz

Şikayetlerini yaziyosun sana nasıl kullanman gerekeni kaç kutu kullanman gerektiğini söylüyor ben yazmıştım 2 3 kavanoz demişti ama almamıştım doktlrjm alma deisgi için istersen benim vitamindwn al FENOMOM
Burda duymuştum o vitamini çok pahalı cnm yaa. Bı oğlum var anaokuluna başladı masraf çok ztn. Biraz daha makul olsaydı fiyatı kesinlikle alırdım

Kullanıyorum saun onu canım geçen ay aldım kavanozda olanı yarısını yedim geçen ay gene olmadı malesef ama bu ayda başladım adetle beraber İnşallah bu ay olur zaten yumurtlamaya kadar biter kavanoz
Kisti kucultuyomus düzenli kullan olurmu belki bundan şifa bulursun bu ay adetin bititnce 2 3 .gün rahim filmne gir sende olmadı bı hiç değilse içiniz rahatlasın ikinizinde

Kist de engelleyen unsurlardan biriymiş ben aşırı araştırmacının herşeye hakimim ben sana clife oneririrm bide dene kistlerinin küçüldüğünu hamile kaldığını söyleyen çok bayan var Instagram sayfasında
Evet cnm hepsini okuyorum. Yumurta kalitem güzel amh 2.65 çıktı doktor genel muayene ve hormonlarimin çok iyi olduğunu söyledi eşimde baktirdi oda gayet iyi tek baktirmadigim rahim filmi kaldı onada gerek kalmaz İnsallah. Şuan zaten engel olarak bitek kist gorunuyo. Ovu testinde her ay 2 gün yumurtlama mutlaka görüyorum aslında ama anlamadm çikolata kisti yumurta kalitesine etkilediği için engellerms benim öyle bişede yok. Doktor yüzde 30 kadında engel olabiliyo ama yüzde 70 kadin çikolata kistiyle hamile kaliyo dedi .

Kisti kucultuyomus düzenli kullan olurmu belki bundan şifa bulursun bu ay adetin bititnce 2 3 .gün rahim filmne gir sende olmadı bı hiç değilse içiniz rahatlasın ikinizinde
Kullanmaya devam edicem bu ay. Kavanozu bitirdikten snra tekrar gidip baktirmayi dusunuyorm kistte küçülme olmusmu diye ona göre yeni kavanoz alcam. Bu ay rahim filmine gün aldım aslında ama oğlumun fotoğraf çekimi varmış okulda o gün geri iptal etmek zorunda kaldım başka günler de uymuyo bı dahaki aya kaldi

X