HAMİLELİK Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ?

Yaaa bende bu ay gebelik düşünüyorumda 8 gün kaldı adetime normalde, gebelik belirtileri belli oluyomu, adetim gecikirse test yapıcam daha erken biliyorum ama akıntı çok geldi bu ay ve kasıklarıma arada böyle bi anda ağrı gelip gidiyo, bide kabızlık var.
Acaba tutmuşmudur diye düşünüyorum çoğu kişide bu belirtiler varmışda

Yaaa bende bu ay gebelik düşünüyorumda 8 gün kaldı adetime normalde, gebelik belirtileri belli oluyomu, adetim gecikirse test yapıcam daha erken biliyorum ama akıntı çok geldi bu ay ve kasıklarıma arada böyle bi anda ağrı gelip gidiyo, bide kabızlık var.
Test yap canım

Beta HCG değerinde belli bir seviyeyi gördükten sonra görünüyor sanırım. Ben 5 haftalıkken keseyi görmüştüm. 7+ larda da kalp atışını duydum
Bişey var mı sizcr

Eklentiler

• 1ECD4CA8-5DA4-481E-9BEC-6CCA2609AD3A.jpeg
    1ECD4CA8-5DA4-481E-9BEC-6CCA2609AD3A.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 76
Sabah mı yapmak gerekiyor testi ben aksam 5 te yaptım ama adetim 4 hün geçmişti. Suanda 6 gün geçti. Bıontech ası vurulmustum ondan mı bilmiyorum adet gecikmesi
Asi kaynakli olabilir bazi kadınlarda oluyormuş.
Testler de en iyi sabah sonuç veriyor genelde evet ama varsa akşam da çıkardı herhalde. Sağlık ocağına gidebilirsiniz kan verirseniz içiniz rahat eder

Evet testin üzerinden 2 gün geçti yarın tekrar yapatım 3 gün geçmiş olacsk bakalım bişey cıkacak mı.. siz hamile misiniz
11.haftaya doğru yol alıyoruz 10 hafta 5 günlük bende 2 yıllik evliyim 2 yıldır deniyoruz ama tiroid insulin falan cikinca olmamıştı bedenim kendini toparlayamamisti şükür degerlerim normale dönmeye başladı

Sabah mı yapmak gerekiyor testi ben aksam 5 te yaptım ama adetim 4 hün geçmişti. Suanda 6 gün geçti. Bıontech ası vurulmustum ondan mı bilmiyorum adet gecikmesi
Canım bende gecen ay biontech aşısı oldum ve gecikme yaptı bende

İyİ akşamlar testi tekrarladinizmi

X