Hamilelik olabilir mi?

meraklimelahat23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
35
4
23
Merhaba arkadaşlar en son 11.10.2023 tarihinde adet oldum normal bir adetti olmam gerekenden 2 gün önce oldum fakat bu ay 12 gün adetim gecikti 10. gün idrarda gebelik testi yaptım negatif sonuç aldım belim, karnım ve göğüslerim ağrıyor regl olacak gibiyim fakat olamadım hamilelik ihtimali var mı? 10. günde yapılan testin yanılma ihtimali nedir?

10. Gunde pek bir yanilma payi olmaz ama bence siz bi kan tahlili verin☺️ umarim istediginiz gibi olur…
Kan tahlili vermekten çekiniyorum gebeliğe hazır değilim idrar tahlillerine güveneceğim ve regl bekleyeceğim galiba oldukça stresli bir dönemdi ona yoruyorum gecikmeyi en son ilişkinin üstünden 24 gün geçince ve regl 10 gün gecikince yaptım testi ki ilişki bile sayılmazdı nişanlımla ayın sadece 1 günü üstelik ihtimaller iyice azalıyor umarım değilimdir ama Allah isteyen herkese versin inşallah.

adetıme daha 6 gun var test yaptık bu sekılde cıktı sızde bısey goruyormusunuz

Eklentiler

• IMG_2168.jpeg
    IMG_2168.jpeg
    24,9 KB · Görüntüleme: 168
Merhaba arkadaşlar en son 11.10.2023 tarihinde adet oldum normal bir adetti olmam gerekenden 2 gün önce oldum fakat bu ay 12 gün adetim gecikti 10. gün idrarda gebelik testi yaptım negatif sonuç aldım belim, karnım ve göğüslerim ağrıyor regl olacak gibiyim fakat olamadım hamilelik ihtimali var mı? 10. günde yapılan testin yanılma ihtimali nedir?
Geç dollenme ola bilir kan testi kesin sonuç verir

X