Hamilelik riski...

ask1

Hiramm annesinin ballı lokumu :))
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2011
2.677
51
ii geceler kızlar şu an gercekten berbat durumdayım 21 yaşındayım 5 aylık evliyim eşimde 22 yasında az önce esimle beraber olduk ben korunmuyorm eşim korunuyo eşim bo.......tan sonra anladkki p......f patlamış ne ben hissettim ne de eşim hemen aglayarak lavaboya koştm ama hç bişey gelmedi snra sıcak suyla yıkadm. en büyük sorun şu an ne eşim ne ben kesnlkle çocuk istemiyorz hazır degliz buna merak ettgm şey hamile kalma riskim ne kadar yada herhangi bişeyle hamile kalmadan önleyebilirmiyim,gebe kalmamı evli arkadaslardan yardm istiyorm ne olur bide ne zaman sonra ögrenebilirim hamile olup olmadgımı...??**:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Canım ertesi gün hapları var onlardan kullanabilirsin..
Hamile oldugunu 12 13 gün sonra kan testiyle öğrenebilirsin..

yarn hemen alıp kullansam etkisi olurmu pekii hamile kalmamamı engellermi:KK5:

haplar bildiğim kadarıyla 24 saat içinde kullanılıyor ama tabi ne kadar geç kullanılırsa etki şansı azalıyor.
bir de yumurtlama tarihi de önemli sanırım. yani bu birlikte olduğunuz gün yumurtlama tarihine denk geliyorsa hamile kalma şansı çok yüksek oluyor diye biliyorum.

haplar bildiğim kadarıyla 24 saat içinde kullanılıyor ama tabi ne kadar geç kullanılırsa etki şansı azalıyor.
bir de yumurtlama tarihi de önemli sanırım. yani bu birlikte olduğunuz gün yumurtlama tarihine denk geliyorsa hamile kalma şansı çok yüksek oluyor diye biliyorum.

regl olmama yaklaşık bi hafta var sabah hemen gidip alırsam umarım işe yarar:KK5::KK5:

büyük ihtimalle hamile kalmamışsındır ama evham yapmışsın çok... benimde aklıma ilk gelen ertesi gün hapı oldu...netten araştır bu hapı ben süresini 72 saat diye hatırlıyorum :)

büyük ihtimalle hamile kalmamışsındır ama evham yapmışsın çok... benimde aklıma ilk gelen ertesi gün hapı oldu...netten araştır bu hapı ben süresini 72 saat diye hatırlıyorum :)

inş. canım inş. değilimdir . şu ertesi gün hapı eczanelerde varmdr hç bi bilgim yok çünkü yarn hemen almam lazım.

ertesi gün hapı kullan canım yarın alıp,etki eder merak etme,hamile kalmazsın.boşuna stres yapıp kendini üzme.iyi geceler.

şimdi biraz baktımda nete ilk 24 saat içinde alırsan %95 ikinci gün % 85 üçüncü gün % 58 etkiliymiş..

bır kere bızdede oldu prezervatıf patlaması bende cok korkmuştum ama bıse olmadı adet oldum yanı. ertesı gun hapınıda ben burdan ogrendım. kullan mutlaka. yenı evlı oldugumdan bende pek bılgım yok bu konularda.

şimdi biraz baktımda nete ilk 24 saat içinde alırsan %95 ikinci gün % 85 üçüncü gün % 58 etkiliymiş..

teşekkrlr kızlar braz olsn içimi rahatlattınız bu ertesi günü hapınn ismi yokmudur.

neyse kızlar çok korkmuştm şu an daha iiyim. yardmcı olup beni bilgilendren kızlara tşkr ediyorm hapn ismni netten araştrp buluyım:KK17:

ertesi gün hapı al hemen.korkmada o kadar hamile kalmak o kadar kolay değil

ertesı gun hap kullan dıyecektımkı arkadaslar soylemıs ,
bu haptan sonra adet duzenın degısır ama vucudunda sıvılcelenme fılan olur korkma

X