Hamilelikte alınan kilolar

Biranne19

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
13
2
24
Arkadaşlar doğum sonrası nasıl kilo verdiniz? Birde doğumdan hemen sonra kaç kilo gidiyor?

Arkadaşlar doğum sonrası nasıl kilo verdiniz? Birde doğumdan hemen sonra kaç kilo gidiyor?
Gebeliğim boyunca 12 kilo aldım, sezaryen doğum sonrası 10 gün içinde 6 kilo kendiliğinden gitti. 1 kilo da ben gayretimle verdim, 5 kilo kaldı, acele etmiyorum, bahara kadar kendime müddet verdim, bedenim kendini iyice toparlasın da hafif spor ve diyetle veririm diye umuyorum.

Ben henüz 3 kilo aldım ama daha 3 ayım var. Kaç kilo olur bilemem. Doğum sonrası kilo verme hedefiniz varsa sütünüzün azalmaması için bence diyetisyen eşliğinde devam etmelisiniz. Ben öyle yapacağım yani

Benimde 4 ayım kaldı 3 /4 kilo kadar aldım ama hamilelikten önce de kilolu idim o yüzden endişelendim ama haklısınız süt kesilme ihtimali var yanlış bir diyetle

55 ile hamile kaldım 75 ile doğuma girdim bebeğim 3 buçuk aylık ben şuan 52 kiloyum bol bol dert programı stres yorgunluk uykusuzluk...(tabi önermiyorum)

Maşallah size

Hamileliğim boyunca toplam 5 kilo aldım
51 ile hamile kaldım 56 ile doğuma girdim
Sebze ve meyve ağırlıklı beslendim abur cubur gazlı içecek falan yemedim sezaryen doğum oldum ve doğumdan 3-4 gün sonra 51 kiloydum 3-4 hafta sonra ise 45 kiloydum

doğum yaptığım günün sabahı 58 kg'dim. 3.5 kg çocuk, plasenta, su vs derken, epey bir kiloyu doğumhanede bıraktım. sonraki gün tartıldım, 59 kg geldim :'( 6 ay içinde aldığım kiloların çoğu gitti, bir kaç kilo fazla var, diyet yapmıyorum.

Ay ben de iki gün sonra sadece 2.5 kilo vermiş çıktım tartıda zaten 3.5 çocuk ay o ne ödemdiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…