Hamilelikte çatlak sorunu

Bio oil guzel canim ama ben palmers tavsiye ederim hem fiyat olarak hem ebat olarak daha uygun ve gayette yoğun guzel bi krem bence. Ben 2.kutu siparişimi verdim. En pahalısı lierac ama hikaye o sanki😁 onu da kullandım palmers al bence

8-9 aylık hamileyken o yağa rağmen ufak tefek olmuştu, doğumdan sonra da bir müddet kullanınca geçti evet.
Aa süper.Benim de dogumuma 6 gün kaldı hiç catlagim yok derken resmen doğuma bir hafta kala bir gecede çatlaklar oluştu.Halbuki hamileliğimde 10 kilo aldım sadece.Çatlaklar alt göbekte çok fazla değil ama çok moralimi bozdu.Bende deneyeyim inşallah gecirir

Aa süper.Benim de dogumuma 6 gün kaldı hiç catlagim yok derken resmen doğuma bir hafta kala bir gecede çatlaklar oluştu.Halbuki hamileliğimde 10 kilo aldım sadece.Çatlaklar alt göbekte çok fazla değil ama çok moralimi bozdu.Bende deneyeyim inşallah gecirir
Bir anda oluşanın bir anda gitme ihtimali daha yüksek:). Az kg almışsınız zaten, çok büyük ihtimalle gider, ihmâl etmeden her gün kullanırsanız. Hayırlı doğumlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar ben 2. hamileligimi yasiyorum birinci cocugumdan catlaklarim var ve simdi de cogalmasindan korkuyorum kullanabilcegim krem var mi onerebilirseniz sevinirim hem gecmis catlaklarim icin hemde yeni olusacakalr olmamasi icin yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler
sinozun catlak kremini tek gecerim harika bir urun

şu ürünleri buldum nette belki ilginizi çeker

Eklentiler

• Adsızkk.png
    Adsızkk.png
    80,2 KB · Görüntüleme: 199
Hiç çatlağım olmadı çok şükür ama hamileyken göbeğime krem sürüyordum her akşam sana da tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar ben 2. hamileligimi yasiyorum birinci cocugumdan catlaklarim var ve simdi de cogalmasindan korkuyorum kullanabilcegim krem var mi onerebilirseniz sevinirim hem gecmis catlaklarim icin hemde yeni olusacakalr olmamasi icin yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler
Merhaba🙋
Öncelikle çatlak olayı tamamen genetik. Hiçbir şey sürmeyip çatlamayanda var, her şeyi sürüp çaylayanda. Ama bünyemizi bilmediğimiz için biz önlemimizi alıp sürmeeliyiz.
Bende 14+5 teyim 2 haftadır bir şeyler sürmeye başladım.
Öncelikle biooil ve lierac'ın içerikleri temiz değil. O yüzden önermem. Her ikisini kullanıp memnun olan da var olmayanda. Ama bu dediğim gibi kişi kaynakları.
Ben önce vücut yağı ile başladım,sonra badem yağı,şimdi Hindistan cevizi yağı kullanıyorum
O gün kafama ne eserse. Kakao yağını da çok övdüler. Sana tavsiyem doğal yağlara yönelmen.
Bebeklerimizi sağlıklı kucağımıza alırız inşallah🤲💐

X