Hamilelikte cinsel

Nebilimbenki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2022
2
-1
27
Bişey sormak istiyorumbn 7 haftalık hamileyim geçtiğimiz haftalarda hafif kanamam oldu progesteron ilacını verdiler cinsel ilişki yok dendi daha gebeliğin çok başında olduğum için bu gün bı cinsel ilişki oldu hemen progesteron ilacı kullandım herhangi bir zararı olurmu kullanmakta iyimi yaptım kötümü bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz

Bişey sormak istiyorumbn 7 haftalık hamileyim geçtiğimiz haftalarda hafif kanamam oldu progesteron ilacını verdiler cinsel ilişki yok dendi daha gebeliğin çok başında olduğum için bu gün bı cinsel ilişki oldu hemen progesteron ilacı kullandım herhangi bir zararı olurmu kullanmakta iyimi yaptım kötümü bilmiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz
3 ay yasak konuluyor kanama olduğu için zaten kanaman var ilişkiyi niye yapıldı doktor yasaklama dimi kanaman var diye cesaretine hayranım bende bile kanama varken bn korkudan girmedim 4 aydır kanama devam ederken ilişkiye girmen cesaret tekrar git doktora hakkında hayırlısı olsun

Kanamanız olduysa doktor yasakladıysa niye giriyosunuz? Düşük tehlikeniz varsa 3 ay tutmanız gerekir kendinizi. progesteronu doktorun önerdiği dozda düzende kullanmanız gerekiyo ilişkiye girdim hemen içiyim düşüğü engeller düşüncesi yanlış inş bebeğinize bişey olmadan bu süreci atlatırsınız bence doktorunuza danışın

3 ay yasak konuluyor kanama olduğu için zaten kanaman var ilişkiyi niye yapıldı doktor yasaklama dimi kanaman var diye cesaretine hayranım bende bile kanama varken bn korkudan girmedim 4 aydır
kanama devam ederken ilişkiye girmen cesaret tekrar git doktora hakkında hayırlısı olsun
Aktif bi kanamam hiç olmadı yok dün doktor eğer kanaman yok dedi devam etme ilaca dedi

progesteron ilacını verdiler cinsel ilişki yok dendi
Diyosun ilişkiye oldu diyosun doktor sana iliksi yok dedi halde sen giriyon aktif kanama olmadi diyosun sorduğun soruda kanamam oldu diyosun hafiftenolsa çokta olsa doktor yasaklamış zaten senin ki baya iyi cesaret inşallah çocuğa birşey olmaz 3 ay düşük riski vardır olsa da olmasa da doktor yasaklar herangibir duruma karşı hele ki kanaman var az çok farketmez sonuçta inşallah çocuk iyidir sağlıcakla hayırlısıyla doğar istersen doktora git şöyle anlat sana diyeceği bn yasakladim sen niye girdin der bekleyemedin mi 3 ay der belkide hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻

Benim eşimin ödü kopuyordu ya bana yaklaşmaya ya bir şey olursa diye..Biz neredeyse üç beş kere yaptık diyeyim o koskoca hamilelik sürecinde adam korktu bebeğe zarar veririz belki diye..Bu da en doğrusu demiyorum ama sizinki de nedir yani az sahip çıkın kendinize şuan bir sorumluluk altındasınız kanama varken ilişki eyvah eyvah..

Doktor ilişki yok demiş hemde sorunlu bir gebelik süreci ile başlamışsınız aceleniz ne acaba? İlaca devam etme demiş ilişkiye başla demiş mi? Yani kusura bakmayın ama gerçekten sizi ve sizin gibileri anlayamıyorum. Allah muhafaza sonra pişmanlığı dayanılmaz olacak işlere kalkışıyorsunuz. Yahu 9 ay boyunca sorun olduğu için ilşkinin yanından geçmeyenler var estağfirullah çok kızıyorum gerçekten

X