Hamilelikte eşler uzaklaşırmı??

Ayasss27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2017
8
4
35
Merhaba ben yeni katıldım hamileligimin 5.ayındaym eşim bu ara beni boşladı sanki elinde telefonla bütün gününü geçiriyo diye bilirim bana akıl verin kzlar yoksa benmi öyle düsünüyorum hamileliktenmi acaba

Merhaba ben yeni katıldım hamileligimin 5.ayındaym eşim bu ara beni boşladı sanki elinde telefonla bütün gününü geçiriyo diye bilirim bana akıl verin kzlar yoksa benmi öyle düsünüyorum hamileliktenmi acaba
Kac aylik (yillik) evlisin? Hep mi boyleydi?
Yani benm esimde telde vakit gecirir ama ben oyle dusunmedm hic canim. Adamlar zaten iste oluyor gelnce arada takilabiliyorlar. Uzaklasmasi hangi acidan? Sevgi olarak mi cinsel olarak mi??
Ben hamilelign degilde zamanin bu islerde etkili oldugunu dusunuyorum. Zaman gectikce iyice normle donuyorlar:))

Kac aylik (yillik) evlisin? Hep mi boyleydi?
Yani benm esimde telde vakit gecirir ama ben oyle dusunmedm hic canim. Adamlar zaten iste oluyor gelnce arada takilabiliyorlar. Uzaklasmasi hangi acidan? Sevgi olarak mi cinsel olarak mi??
Ben hamilelign degilde zamanin bu islerde etkili oldugunu dusunuyorum. Zaman gectikce iyice normle donuyorlar:))

Bilmiyorumya telefonla oynaması hoş bi durum değil insanin aklına hersey geliyo hem cinsel olara hemde sanki uzaklasyo yavastan

hangi erkek farklı ki canım hepsi telefon aşığı ... o yuzden hiç takılma ama konusabilirsin canım farkında değilsin ama biraz fazla telefonla zaman geciriyorsun ben seni özlüyorum ama sohbet edemiyoruz falan de baktin ayni mi umursama sen de bu sefer o ustune dusmeye başlıyor

sevgi yonunden uzaklasmazlar cinsel yönden bebege ve sana zarar vermekten korku oluştuğu için uzaklasmalari normal canım.

Bilmiyorumya telefonla oynaması hoş bi durum değil insanin aklına hersey geliyo hem cinsel olara hemde sanki uzaklasyo yavastan
Guvenle alakali mi? Canim o konuda sıkıntın varsa bişy diyemem sen naptığını bilmiyosan sorun yapman da norml. Benm ki ya habere bakar ya da benm telimle oyun oynar. Sabit iki şey yani. Ama şunuda söylym çok fazla sıkmak da iyi değil hele bide başka sosyal yaşantısı yoksa. Gerçi detayları bilmiyrm ama. Öbür türlü de onunla yaşayan sensin kadnlar anlar hisseder. Dışardan yorum da bi işe yaramaz. Sen canını çok sıkma ama

Guvenle alakali mi? Canim o konuda sıkıntın varsa bişy diyemem sen naptığını bilmiyosan sorun yapman da norml. Benm ki ya habere bakar ya da benm telimle oyun oynar. Sabit iki şey yani. Ama şunuda söylym çok fazla sıkmak da iyi değil hele bide başka sosyal yaşantısı yoksa. Gerçi detayları bilmiyrm ama. Öbür türlü de onunla yaşayan sensin kadnlar anlar hisseder. Dışardan yorum da bi işe yaramaz. Sen canını çok sıkma ama
Tesekkur ederim anlayısın için ya kıskanyorum yada piskolojik heralde

Tesekkur ederim anlayısın için ya kıskanyorum yada piskolojik heralde
normal canım hormonlarimiz farklı çalışıyor begenilmedigimizi hissediyoruz bu da kiskancliga yol açıyor. normalden daha çok ilgi bekliyoruz onlar da bize sıkıntı vermemek için fazla yaklasmiyorlar

yani hep mi böleydi ? benim eşimde kafa dağıtmak için takılır 1 saat filan sonra bırakır bende hiç öle düşünmedim genel tavrıdamı ilgisiz öleyse konusun derim. hamilelikte bana ilgisi daha çok arttı eşimin

Benimki de hamileliğimde hem telefon hem laptop aynı anda yürüttü hatta işi ilerletip laptopun önüne dikey bi şekilde telefonunu koyuyordu iki yerden de oyun oynuyodu :KK70: :KK70: ben alıştım bazen kızıyorum da bi art niyet yok yani sıkılıyodur yavrum muhabbetim sarmiyodur napayim :KK70:

canım benim eşde telefonda oyun felan oynar yani bi değişim olmadı. cinsel yönden tabi ki azalma oldu :) ama doktor bi sıkıntı olmaz dediği için minumum düzeyde oluyor. bence burda senin psikolojinde önemli .

Benimki de hamileliğimde hem telefon hem laptop aynı anda yürüttü hatta işi ilerletip laptopun önüne dikey bi şekilde telefonunu koyuyordu iki yerden de oyun oynuyodu :KK70: :KK70: ben alıştım bazen kızıyorum da bi art niyet yok yani sıkılıyodur yavrum muhabbetim sarmiyodur napayim :KK70:
yuh :KK70: benim adam sadece telden oyun oynuyor bazen sinirim den ölüyorum :KK70: iyi dayanmışın valla sen

Ahahaha valla ya bi oyuna sarmış telefonda savaş oyunu diyorum yakicam o köyünü senin az kaldı :KK70: yemek koyuyorum masaya işten geldiğinde, elinde yine telefon cinlerim tepeme cikiyo
hele hamile kalınca o telefonu kırasım parçalayasım geliyor :KK70: ama içimden tabi ki :KK70: :KK70:

Parcalarsak onlar da bizi parcalayabilir bu ihtimali de düşündüm ben :deli:

Seninki yine yemek masasında oynuyor benimki o savaş oyunu yüzünden tuvaletten çıkmıyor tam 1 saat durmuşluğu vardır.
Bazen kapıyı tıklayıp istersen kahveni oraya getireyim diyorum da arsız adam.
Bıktım bunun köyünden savaşından :-)

Cinsel anlamda uzaklastik daha dogrusu esimde bende cok korktuk. Birkac kere sordugumda bu çocuğu cok istiyorum cinsellik umrumda değil bu durumda demişti. Ama diger anlamda daha çok ustume titremeye basladi

X