hamilelikte pastırma yemek

Canım bende paçanga böreği yedim. Biliyorum yasak ama canım istemişti. Ama kendi kendine çok kuruntu yapma bence az bir orandan birşey olmaz. En doğrusu tabiyki yemememiz ama işte insanlık.

kıs allah canını almasın ne güsel moral vermişsin insan arkadaşının moralini ööle bozar mı bilmeden yedik herhalde saten 3.5 atıoz :eek:lmaz:

:roflol::roflol:
birdaha yeme diye sert bir dille yazdim:1rolleyes:
sakin yeme birdaha yegenime mikrop bulasir kizarim:dilcikar:
pis bogaz seni -tatlicadiarzu-

kötü bişey yazmayın nolur ben moral bulmak için açtım bu başlığı iyi tecrübeleriniz varsa paylaşın saten üzülmüşüm doktor gidene kadar bakıcam çünkü buraya :KK43:

canim moral bulmak icin acmissin ama ben dogrulari yazdim yani yakinimda birinin basina geldi birkereden bisey olmaz deyip yedi olan oldu...9 ayi aglamakla gecti sonra bebekte birsuru sorun cikti..ama tabi herkeste ayni sey olacak degil..benim demek istedigim madem bilmeden yemissin (insallah Allahin izniyle bisey olmamistir) bundan sonra sakin yeme bir kere daha yiyeyim bisey olmaz deyipte..ahhh benimde canim neler istiyor bir bilsen sucuk salam sosis ama korkudan elime bile alamiyorum elimde kesik falan olurda cig ete dokundugum icin mikrop bulasir diye...dikkat et kendine ve bebise lutfen..senin iyiligin icin soyluyorum ben uzmek yada kirmak degil amacim...bebklerimiz kiymetli biliyorsun...a.s.

benimde kac gundur canim pastirma istiyordu yemedim zararli diye ama yemezsemde bebege yine zarari olacagini duydum. 2 gundur aksam yemeklerinde pisirip yiyorum..canim okadar cok istiyorki dayanamiyorum...insallah pisirince bir tehlikesi yoktur.

Arkadaşlar ben hamileliğimin başından beri yiyorum ama pişirerek yediğim için zararının olacağını düşünmedim hiç...doktoroda ilk başlarda sordum bir şey olmaz dedi gerçi benim dr biraz baştan savan bir tip...umarım bir şey olmaz hem pişmiş pastırma yada pastırmalı kuru fasulye vs zararı olmaz herhalde ..???

Arkadaşlar ben hamileliğimin başından beri yiyorum ama pişirerek yediğim için zararının olacağını düşünmedim hiç...doktoroda ilk başlarda sordum bir şey olmaz dedi gerçi benim dr biraz baştan savan bir tip...umarım bir şey olmaz hem pişmiş pastırma yada pastırmalı kuru fasulye vs zararı olmaz herhalde ..???

bende insallah bisey olmaz die dua ediyorum canim ama pisirerek yedigim icin icim rahat..yemesek belki daha iyi ama canim istiyor.

Çİğ köfte yeseniz ondaki çiğ ett,salam sosis de çiğ Ama pastırma bekletilio ayyy canım çekti zaten şirkettekiler kayseriye giderken bişey istermisiniz die sordularr dedim pastırmaaaaaaaaaaaa.Yarına gelirlerr ohohoh gelsin pastırmam :)

X