Hamilelikte ruh hali

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.462
15.393
26
Kızlar çok cabuk sinirlenir oldum normalde sabırlı sakin bi insanımdır ama artık ufak bişeyde ruh halim değişiveriyo, derler ya sen hamileliğimde nasılsan bebekte öyle olur diye sakinsen sakin sinirliysen sinirli doğrumudur bu acaba? Elimden geldiğince sakin rahat olmaya çalışıyorum ama fark ettim ki çok çabuk geriliyorum :KK43: varmı böyle olan

Kızlar çok cabuk sinirlenir oldum normalde sabırlı sakin bi insanımdır ama artık ufak bişeyde ruh halim değişiveriyo, derler ya sen hamileliğimde nasılsan bebekte öyle olur diye sakinsen sakin sinirliysen sinirli doğrumudur bu acaba? Elimden geldiğince sakin rahat olmaya çalışıyorum ama fark ettim ki çok çabuk geriliyorum :KK43: varmı böyle olan
Benim normalde de hemen parlar sonra sönerim, hamileliğimde de pek değişmedi. Ama şu sıralar çok ağrılarım var ve her şeye çabuk sinirlenebiliyorum. Hiçbir şeye tahammülüm yok... Bebeğimde ben gibi olur mu bilemiyorum açıkcası. Olsa da yadırgamam cunku ben cok değişmedim:KK48:

Benim normalde de hemen parlar sonra sönerim, hamileliğimde de pek değişmedi. Ama şu sıralar çok ağrılarım var ve her şeye çabuk sinirlenebiliyorum. Hiçbir şeye tahammülüm yok... Bebeğimde ben gibi olur mu bilemiyorum açıkcası. Olsa da yadırgamam cunku ben cok değişmedim:KK48:
Ayy yok ya Allah korusun bebeğim sakin olsun İnsaAllah, ama cidden hemen geriliyorum bende sinirleniveriyorm :KK43:

Bendede aynı sorun önceden çok sakin ve sabırlıydım şimdi ufacık bir seye bile aşırı tepki gösteriyorum sonrada ben kalp kırdım karşımdakini üzdüm diye duygusallık ağlama başlıyor

Sinirden bide çok ağlıyorum ben :KK43:
Ayy canım benim bende de vardı ilk zamanlar o. İnsanın duyguları alt üst oluyor bu hormonlar yok muu:deli: Gececek inşallah yeter ki yanında anlayışlı sana destek olan bir eş olsun, o zaman daha kolay oluyor her şey :halay:

Ayy canım benim bende de vardı ilk zamanlar o. İnsanın duyguları alt üst oluyor bu hormonlar yok muu:deli: Gececek inşallah yeter ki yanında anlayışlı sana destek olan bir eş olsun, o zaman daha kolay oluyor her şey :halay:
Anlayışlı çok şükür ama bazen ağlatıyo sonra teselliye geliyo :KK70:

Onlar da bir yere kadar sabredebiliyorlar insanlar neticede robot değil ki :KK48: olur öyle şeyler. Bende hem kızıyorum, hem hak veriyorum, dengesizlik bu noktada başlıyor zaten:KK53:
Valla hormonlar alt üst oldu Rabb'im sağlıklı bi şekilde doğurmayı nasip etsin İnsaAllah :KK69:

Valla hormonlar alt üst oldu Rabb'im sağlıklı bi şekilde doğurmayı nasip etsin İnsaAllah :KK69:
İnşallah canım, daha bunun bir de lohusalığı var, benimki simdi ona takmış durumda. Aşkım çok mu sinirli olucaksın nasıl olucak şöyle böyle sorular soruyor, bende diyorum ne bileyim ben daha önce yaşamadım ki :halay:

İnşallah canım, daha bunun bir de lohusalığı var, benimki simdi ona takmış durumda. Aşkım çok mu sinirli olucaksın nasıl olucak şöyle böyle sorular soruyor, bende diyorum ne bileyim ben daha önce yaşamadım ki :halay:
Valla el mahkum çekecekler, benimkine okiyim ben böyle böyle ruh halleri değişiyo sen benim tepkilerime bakma diyim :KK48:

herkesde tersi oluyor heralde :) bende cabuk sinirlenen biriyim normalde ama simdi durgunlastım mide hassasiyetim oldugu zamanlar haric:) onun dısında hep uysalım eskiye gore

herkesde tersi oluyor heralde :) bende cabuk sinirlenen biriyim normalde ama simdi durgunlastım mide hassasiyetim oldugu zamanlar haric:) onun dısında hep uysalım eskiye gore
:KK24: Ne güzel, valla benimki alıştı artık normal, sakin, uysal davranınca sinirlendiriyo, aksiyon arıyo benlik bi şey yok :KK22:

ay ben..
normalde çok sakin insanım ama şuan hiçbir şeye tahammülüm yok.
hemen sinirleniyorum.
eşim bazen diyo
hatun hayırdır yürek mi yedin der güler falan:KK48:
ve çok alınganım. hiç huyum olmayan şeyler var şuan üzerimde

2 gündür ağlama krizleri geçiriyorum . Gözlerim şişene kadar ağlıyorum . Sebebi yok .İlk zamanlar duygusaldım ama artık sebepsiz yere ağlıyorum . Pogestan kullanıyorum bir de. Doktor 2 katı değişecek hormonların demişti verirken. Çok korkuyorum bu ağlama krizleri bebeğe zarar vermiş midir?. Söz verdim kendime artık ağlamıcam:dua:

ay ben..
normalde çok sakin insanım ama şuan hiçbir şeye tahammülüm yok.
hemen sinirleniyorum.
eşim bazen diyo
hatun hayırdır yürek mi yedin der güler falan:KK48:
ve çok alınganım. hiç huyum olmayan şeyler var şuan üzerimde
Bende çok alınganm zaten alıngan bi insandım, yengeç burcuyum duygusallık hatsafada :KK70:

2 gündür ağlama krizleri geçiriyorum . Gözlerim şişene kadar ağlıyorum . Sebebi yok .İlk zamanlar duygusaldım ama artık sebepsiz yere ağlıyorum . Pogestan kullanıyorum bir de. Doktor 2 katı değişecek hormonların demişti verirken. Çok korkuyorum bu ağlama krizleri bebeğe zarar vermiş midir?. Söz verdim kendime artık ağlamıcam:dua:
Bilmiyorum ki canım, vermez herhalde... Ağlama bence de yaa güzel şeyler düşün, bak her şey çok güzel olacak bebeğinle:KK36:

X