Hamilelikte uykusuzluk sorunu :(

UMMUHAMZA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
7
1
35
Kızlar 18+1gunluk hamileyim. Neredeyse son iki uç haftadır uyuyamiyorum. İlk uç ay çok güzel uyuyordum. Bulantı ve kusmalar geçti bu başladı yaa. Çok zor birşey. Geceleri uyusam da çok kesik kesik hiç derin dalamiyorum. Sabah namazından sonra iki uç saat kadar uyuyup hemen uyanıyorum. Bi daha da dalamiyorum. Koca gün hayalet gibi dolaniyorum. Bu tur sıkıntısı olan var mı? Nasıl atlaticaz ya. Çözüm önerisi olan???

Merhaba 34 haftalik hamileyim yaklasik 1 haftadir ne gece ne gunduz uyuyamiyorum,bilhassa geceleri yarasa gibiyim kendimi gun icinde cok yormama ragmen yinede uyuyamiyorum :KK43:( ayaklarimda kasilmalar oluyor delirtir derecesinde ben bir caresini bulamadim malesef zaten doktorda sadece normal diyip duruyor :KK43:

Hamile Yastik olayinida denedim ama banamisin demiyor malesef..Care bulamadim doktor uyuyabilmem icin bitkisel surup bile verdi ama sanki inadina uyku getirmiyor aksine kaciriyor :)

Bu uykusuzluklar bebege hazirlik :KK66: bende uyuyamiyorum wc gitmekten hamileligimin basindan beri ayni 36.haftama girdim devam ediyor gece hayalet gibi dolaniyorum gunduz yatsamda nereye dönsem orayı tekmeliyor :KK66:

Kafayi yiycem ya az once cok uykum vardi yaticam dedim uzandim gene ayaktayim ya delircem gina geldi kasilmalar uykusuZluk şişlik.. daha 34.hafta

Merhaba 34 haftalik hamileyim yaklasik 1 haftadir ne gece ne gunduz uyuyamiyorum,bilhassa geceleri yarasa gibiyim kendimi gun icinde cok yormama ragmen yinede uyuyamiyorum :KK43:( ayaklarimda kasilmalar oluyor delirtir derecesinde ben bir caresini bulamadim malesef zaten doktorda sadece normal diyip duruyor :KK43:
Kasılmalar için ilaç yazmıştır doktorun bana.baya iyi gelmişti.

Ilacin adini paylasabilirseniz sevinirim? Bende magnezyum kullaniyorum gunde 2 kere ama yinede ise yaramadi bende..

Gerekli olan herseyi tuketiyorum ama malesef yaramiyor.. Gece olunca bilhassa ayak kaşintisi ve kasilmalar mevcut uyku zaten uyuyamiyorum nereye kadar boyle olacak acaba.

Bende 13 haftalığına başından beri uyku problemi var zaten mide bulantısından muzdaribim bacak agrilarim oluo ara ara zor yani hayırlısı Allahtan

13 hftada erken baslamis uykusuzluk ben o haftalarda deliksiz uyuyodum.. son 1 ayim kaldigi icin zorlaniyorum malesef..

Ah ah zaten bn çok zor geçiriyorum cnm valla daha 13 hafta yeni başlıyor Allah sabır versin çocuk sahibi olmak zor :KK43:

Evet canim Artvin iyim bende orda yaşıyoruz şimdilik annemlerin yanına geldim onlar uzaktalar biraz iyileşince dönüncem Allah nasip ederse :)

X