Hamilelikten dertleşelim mi?

sevgisaygidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
2.155
1.047
Arkadaşlar merhaba. Biraz uzun yazacağım. Bunu konuşabileceğim siz varsınız. Uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. Kendimde bir şey olsa ilk buraya geliyorum. 4 aydır evliyim. Ara ara korunmadığımız zamanlar oldu. Özellikle son temmuz ayında eşim ki çocuk istediğimiz için son 5 birlikteliğimizde korunmadık diyebilirim. Bir sonraki ay hamile kalabileceğimi düşündük ama temmuz 22 den sonra falan oldu bu durum. Ama benim ayın 7 sinde hafif hafif başlayıp sadece peçeteye gelen,pede gelmeyen adetim mevcut. 10 unda bitti. Normalde benim adetim 3 gün sürmez 4 gün ara ara akıntıyla 5 güne kadar sürer. Adet rengim peçeteye gelen pembe renk. 2 kez de kahverengi bir akıntı tarzı bir leke geldi. Ne olduğunu anlamıyorum. Regli dönemim içinde test yaptım negatif çıktı. Sizce ne olmuş olabilir? Adet görmüş olabilir miyim? Adetimin sonunda bugün siyah ufak bir leke gibi de bir şey geldi. İnternette okuduğumda Yerleşme kanaması rengi hafif pembe, çok koyu renkli veya siyaha çalan bir renktedir. yazıyor

Son düzenleme:
Kimyasal gebelik. Yumurtayi dölleyip tutunamayan embriyo.
Bilemedim aslinda çokta anlamadim yazdiklarindan. Son adet tarihin ne zaman.
Ya adet sökülmeye baslamiş ya yerleşme. Ama yerleşme 3 gün surmez diye biliyorum.

X