hamilemiyim acaba

sevdayildizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
144
0
38
arakdaslar adetim ayin 27 sinde olacaktim yanliz gecti dusunuyorum hamilemiyim diye yada diyorum stres yada hava sartlarindan dolayimi olmadim diyorum hep kendime bugun ikinci gunu ama kendimi oyle haziliyorum abzen hamileleige yanilmaktan cok korkuyorum cunku ben birinci kizima hamile kaldigimda kasiklarimda agrim olmustu yuruyememistim arakdaslar acaba her hamile klaisinda boyle sanci yasarmsin yoksa yasazmisin hapi onumuzdeki ay birakmistim bir ay oldu ama kalmak cok istiyorum dua edin nolur saglikcakla kalin:çok üzgünüm:

canım belki başka sebeblerde gecikme olabilir ...hemn umutlanma derim bak sonra hamile olmazza çok üzülürsün .. birde benim iki hamileliğim oldu hiçbiri birbirine benzemiyo hamilleik olsun belirtiler olsun sen bekle olmassa git test yap .. inşallah hamilesindir canım ALLAH gönlüne göre versin..

slm arkadaşlar ben daha yeniyim by sitede o yüzden tam olarak kullanmayı bilmiyorum yanlış bir yerlere bir şeyler yazarsan kusuruma bakmayın....ben hamilelik belirtileri herkeste değişiyomu diye sormak istiyorum...mesela benim göğüslerim çok şişti ve acıyoo acaba hamilemiyim test yapmak istemiyorum çünkü negatif çıkacağından korkuyorum birazcık....bu konu hakkında görüşleri olan lütfen yazsın....şimdiden thank you..:=))

Adaslar sizleri okuyunca yanliz olmadigimi anladim ,ben tam bir yil once dusuk yaptim maalesef 4 aylikti bebegim dustu 7 aydan beridir her ay hamileyim umidiyle yasiyorum ama yok cikmiyordu,Ama simdi bu ay adetim geldi fakat her zamankinden farkli vucudumda sicaklik hissediyorum ,goguslerimde dolgunluk hissi,acaba diyorum hamilemiyim ,INSALLAH,hamileyimdir,inanin test yaptiktan sonra aglamak istemiyorum, esime hayirli haberler vermek istiyorum artik.cok stresli oluyorum, bana dua edin neolur. hayirli gunler diliyorum.buarada ben hollandadan katiliyorum.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Adaslar sizleri okuyunca yanliz olmadigimi anladim ,ben tam bir yil once dusuk yaptim maalesef 4 aylikti bebegim dustu 7 aydan beridir her ay hamileyim umidiyle yasiyorum ama yok cikmiyordu,Ama simdi bu ay adetim geldi fakat her zamankinden farkli vucudumda sicaklik hissediyorum ,goguslerimde dolgunluk hissi,acaba diyorum hamilemiyim ,INSALLAH,hamileyimdir,inanin test yaptiktan sonra aglamak istemiyorum, esime hayirli haberler vermek istiyorum artik.cok stresli oluyorum, bana dua edin neolur. hayirli gunler diliyorum.buarada ben hollandadan katiliyorum.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Hulyacım, hiç ümitsizliğe kapılma, kapılmamalıyız.. 7 ay dedigin nedir ki ? ben de senin gibi dusuk yaptım ama 8 haftalıktı. simdi 3 aydır deniyoruz bakalım hayırlısı. hep sey diyorum ben ne zaman hayırlıysa ne zaman saglıkla dunyaya gelecekse allah o zaman kısmet etsin inşallah hepimize.. ki bir daha aynı acıları yasamayalım. negatıf olsa da uzulme. sevgiler.

hulya benim de 3 aylik bebegimi aldilar kalbi durdugu icin cok uzulmustum ama allah ne demisse o olur rabbim verecegi zamani bilir hic uzulme zamani gelince olur insallah bu arada bende hollanda dayim Den Haag da sen neresindensin

X