Hamilemiyim?

hellospring

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
10
5
30
Kızlar merhaba yardımınızı ihtiyacım var
16 sında regli olmam gerekiyordu ama olmadım hamilemiyim acaba diye düşüncelere başladım
Bütün regli ağrılarım var göğüslerim acıyor karnım hafif sancı sanki regli olacakmışım gibi hamilelik belirtileri bu şekildemi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Merhaba, umarım güzel haber alırsınız. :)
Belirtiler aynı evet fakat bende mesela kasik ağrısı regl olacağım zaman daha yaygın bir ağrı olurdu,böyle sızlama şeklinde. Şuan ise daha çok batmalar oluyor kasıklarımda.
Göğüs ağrım regl öncesi de olurdu fakat suan ki kadar hassas olmadılar hiçbir zaman.
Yani bence belirtiler aynı fakat vücutta kendini gösterme biçimleri farklı. Ben zaten bu farklılığı hissedip bat a 4-5 gün kala test yaptırdım. Umarım siz de pozitifi görürsünüz :)

Şimdi test yaptım ama anlamadım çizgi var gibi yok gibi

Eklentiler

• 854C1F84-39AC-4398-B2E4-ED55170F73F5.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 83
Bugün böyle bir test yaptık ilk çizgi sılıktı diger çizgi belirgin 2-3 saat sonra böyle olmuş ben hiç birşey anlamadım o yüzden hamilemiyim

Eklentiler

• IMG-20210219-WA0008.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 72
10 dk dan sonrası geçersiz diyolar canım
Ben ilk testi yaptığımda daha saniye geçmeden 1 çizgi belirgin ikinci çizgi sılık ama belliydi diğeri kadar olmasa da bu sonuç 2-3 saat sonra böyle olmuş ben test bozuk olabilir diye düşündüm yada idrarı çok mu damlattim diye düşündüm bilmiyorum

Dediğin gibi test bozuk veya çok damlatmış olabilirsin ne kadar damlattın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…