Hamilemiyim

Kumush jsbssjns

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2021
23
5
22
Merhaba bana yardımcı olurmusunuz 1 buçuk senelik evliyim ama ilişkide korunuyorduk eskiden 2 3 gün sonra adet olurdum ama bu ay 17 gün geçti daha adet olmadım adet günüme 2 3 gün kala 5 6 damla kahverengi lekelenme geçirdim adetimden 6 gün geçtiğinde test yaptım sonuç negatif çıktı 11 gün olduğunda kan testi yaptırdım o da negatif çıktı memelerimde hassaslık var kasıklarimda bobreklerimde bazen ağrı oluyor şimdi ıse 2 gündür sağ kulağımda tıkanma var yutununca geçiyor 1 haftadır aşırı derecede acıkıyorum her saatte . Adet günümden geçtikten sonra korunmamaya başladık acaba hamilemiyim böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilirmi lutfen

Merhaba bana yardımcı olurmusunuz 1 buçuk senelik evliyim ama ilişkide korunuyorduk eskiden 2 3 gün sonra adet olurdum ama bu ay 17 gün geçti daha adet olmadım adet günüme 2 3 gün kala 5 6 damla kahverengi lekelenme geçirdim adetimden 6 gün geçtiğinde test yaptım sonuç negatif çıktı 11 gün olduğunda kan testi yaptırdım o da negatif çıktı memelerimde hassaslık var kasıklarimda bobreklerimde bazen ağrı oluyor şimdi ıse 2 gündür sağ kulağımda tıkanma var yutununca geçiyor 1 haftadır aşırı derecede acıkıyorum her saatte . Adet günümden geçtikten sonra korunmamaya başladık acaba hamilemiyim böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilirmi lutfen
17 gün geçmiş olsa çıkardı bir doktora görünün.

Canım yeniden evde gebelik testi dene. Gerçi olsaydi kan testinde çıkardı ama bir ihtimal aklında kalmaz

Benim belirtimi yazayim. Adet olacakmis gibi kasik agrisi. Ama bikac gun surdu. Goguste hassaslik. Ve su gibi seffaf akinti. Hatta adet oldum sanmistim ogun. Ve kokulardan dolayi aniden gelen mide bulantisi.. bendede bir kac gun kan testinde ve idrar testinde negatif cikiyodu. Ama hamileymisim.

inşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz. O kadar çok istiyoruz ki artık psikolojik olarak gebelik belirtileri yaşıyoruz. 😶😶
Aynen ama biz beklemiyorduk aslında geçen ay regl olmayınca eşimde ben de heyecanlandık ondan sonra da korunmayı bıraktık regl olmama daha 13 gün var 2 gündür hep gaz oluyorum kasıklarimda bobreklerimde bazen ağrı oluyor inşallah olur bu ay

Aynen ama biz beklemiyorduk aslında geçen ay regl olmayınca eşimde ben de heyecanlandık ondan sonra da korunmayı bıraktık regl olmama daha 13 gün var 2 gündür hep gaz oluyorum kasıklarimda bobreklerimde bazen ağrı oluyor inşallah olur bu ay
inşallah canım . bu günleri iyi değerlendir yumurtanda çatlıyor olabilir.

Böyle bir durum ben de yaşadım hemenn koştum test yaptım ve negatifti takvime göre 9 ay düzenli adet gördüm sonra bir anda 40 gün gecikti doktorum ise yılda 1 ya da 2 kez gecikme olması normal ve genelde rastlanılan bir durum olduğunu söyledi

X