Hamilemiyim

İlk hamileliğimde benimde aynı olmuştu. Adet olacak gibi ağrılar göğüste acı ve gecikmem hic olmazdi hep 2 3 gun erken olurdum. Buyuk ihtimal gebelik olabilir. Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Benim şuan 8 gün oluyor hala tık yok hep akıntı geliyor beyaz sıvı akıntı göğüs ucum koyulaşmış önceki rengine göre büyümüş ama acı yok göğsümde kramplar giriyor kasıklarıma inşallah güzel haber alırım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

Mrb kizlar bisey sorucam arkadasim 7aylik hamile erken dogum riski vardi ve dun aksam bi anda su gelmis ne oldugunu anlaşmamış ama sancısı yok dun aksamdan beri altan batma yasiyo boyle basina gekiote doğuma giden ölçümü dogum belirtisimi

Mrb kizlar bisey sorucam arkadasim 7aylik hamile erken dogum riski vardi ve dun aksam bi anda su gelmis ne oldugunu anlaşmamış ama sancısı yok dun aksamdan beri altan batma yasiyo boyle basina gekiote doğuma giden ölçümü dogum belirtisimi
Şu geldimi doğuma alinir bekletirlmez diye biliyorum ben öyle oldum yani

Onunda ilk doğumu bilmiyormuş bugun bana dedide soyledim suanda hastanede insallah sag salim çıkarlar cunku 7ci aya daha yeni girdi cok erken
Bişey olmaz Allah'ın izniyle 37+4 haftalık suyum geldi doğum yaptım bebeğin gelişimi iyiyse skinti olmaz

adetime bir gün kaldı sizce var mı bir şey

Eklentiler

• 2DB4573C-8ED0-4D6C-B386-9D36FE1BABBF.jpeg
    2DB4573C-8ED0-4D6C-B386-9D36FE1BABBF.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 31
X