Hamilemiyim

Nare12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
68
7
26
Merhaba kızlar benim 20 aralıkta yumurtlam çatladı iğne falan kullanmadım ilaç falan da kullanmıyorum. 19 aralıkta eşimle birlikte olmuştuk. Yumurta çatladığından beri farklı farklı ağrılarım olurdu. 3 ocakta adet günümdü yani dün ama olmadım. Kalbim çok hızlı atıyor yorgunluk uykusuzluk iştahsızlık baş dönmesi gibi berlitilerim vardı. Bir de sıcak basması dün çok sıcak basıyordu titreme falan da. Bu gündü adetimin 2 ci günü ama yine olmadım. Beyaz akıntı başladı sizce hamilelik belirtileri mi bunlar. Adetim düzenlidir çabuk olurdum amma hiç geç başlamazdı

Merhaba kızlar benim 20 aralıkta yumurtlam çatladı iğne falan kullanmadım ilaç falan da kullanmıyorum. 19 aralıkta eşimle birlikte olmuştuk. Yumurta çatladığından beri farklı farklı ağrılarım olurdu. 3 ocakta adet günümdü yani dün ama olmadım. Kalbim çok hızlı atıyor yorgunluk uykusuzluk iştahsızlık baş dönmesi gibi berlitilerim vardı. Bir de sıcak basması dün çok sıcak basıyordu titreme falan da. Bu gündü adetimin 2 ci günü ama yine olmadım. Beyaz akıntı başladı sizce hamilelik belirtileri mi bunlar. Adetim düzenlidir çabuk olurdum amma hiç geç başlamazdı
Tabikideee olabilir, hemen test yapin varsa cikar🙏🏻🌹

Merhaba herşey gönlünüzce olsun
Bende 20sinde çatlatma iğnesi vuruldum inşallah hamileyizdir

Bir şey sorsam hani bu hamilelik testlerini sabah erkenden yapın diyolar ya şimdi yapsam çıkar mı ki ?
Sabah ilk idrarla yapin daha saglikli olur daha cok sabah idrari ile betahcg hormonu yuksek oluyor

Ama ben yinede yapicam derseniz 2saat bekleyin idrarinizi ole denyin belki silikte olsa çıkar

Buarada benmde reglime yakin beyaz kremsi akıntım oluyor 2 3gun snra regli oluyorum.. regli ile hamilelik belirtileri hemen hemen ayni malesef kestiremiyoruz net olarak bu yuzden. Umarim hayirli haberlerimiz olur 🤲🏻👩🏼‍🍼👣

Bir şey sorsam hani bu hamilelik testlerini sabah erkenden yapın diyolar ya şimdi yapsam çıkar mı ki ?
Ben hiç sabah ilk idrarla yapmadım 3 günüm geçtiğinde akşam test yapmıştım ve çok net çıkmıştı.

Benim 2gun geçti akşama dogru yaptim cikti sen eczaneden iki tane al birini şimdi yap birini yarın sabah ilk idrarınla insallah hamilesindir🌹 banada dua et

Kızlar adetimin bitiminden bugune 13 gun oldu ve ben bugun kahverengi akıntısı yaşadım bu ne demek oluyor ? Yumurta catlamamain uzerinden 10 gün geçti

İnşallah hamilesindir çocuk varmı sende peki?
Yok canım 14 aydir evliyim hiç korunmadim evlendiğim zamandan itibaren 9 ay boyunca hiç adet görmedim öncesinde de 3 ay kadar görmemiştim yani 1 yıl kadar ilk defa adet göremedim tedaviye girdim bakalım 2 ay kaldı tedavim bitmesine

Yok canım 14 aydir evliyim hiç korunmadim evlendiğim zamandan itibaren 9 ay boyunca hiç adet görmedim öncesinde de 3 ay kadar görmemiştim yani 1 yıl kadar ilk defa adet göremedim tedaviye girdim bakalım 2 ay kaldı tedavim bitmesine
Hm olur inşallah sıkma canini pcos hamileliğe engel degil sadece zorlaştırıyor , en kisa zamanda nasip olsun 🌹🌹

X