hamilemiyim???

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
kafamçokkarıştı herkese günaydın arkadaşlar bugün adetimin günü geçeli 9 gün oldu ve ben sabah işe gelirken bir gebelik testi aldım gelir gelmez testi yaptım testin üzerinde tek çizgi negatif çift çizgi pozitif diye gösteriyo.Ama benim testte çizgilerden biri koyu pembe biri açık pembe çıktı sizce ben hamile olabilirmiyim ya çok merak ediyorum napıcammm

Ne kadar sürede belli oldu test? İlk 2-3 dk.da ise hamile olabilirsin canım. Çift çizgi varsa pozitiftir. Benimkinde de 2. çizgi açıktı.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
l.gif
e.gif
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! canım hayırlı olsun

ay çok heyecanlandım kızlar ya
yarın birdaha test yapıcam en kısa zamanda da kan testi yaptırayım yoksa inanamıycam ben

yaşasınnnnn şubat-mart annelerine bi kişi daha katıldı.hadi gözün aydın canım.hamilesin işte 9 gün iyi beklemişsin.ben adetime 3 gün varken test yaptırmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı.

Ayyyy ne güzel yaaaaa...
İnşallah darısı tüm isteyenlerin başına...
Ama sen yine de bi kan testi de yaptır istersen. Emin olursun en azından...

emin olamadığım için eşime söyleyemiyorum ya hamile değilsem üzülür o zaman off ya iyi ki sizinle paylaşabiliyorum bu konuyu yoksa kimseyle konuşamasam heyecandan ölürdüm buralarda

emin olamadığım için eşime söyleyemiyorum ya hamile değilsem üzülür o zaman off ya iyi ki sizinle paylaşabiliyorum bu konuyu yoksa kimseyle konuşamasam heyecandan ölürdüm buralarda

yağmurcum, sen şimdi kan testi yaptır gel akşama sonucu alırsın belli olur hem stres yapmamış olursun...hayırlı haberi bize verir sonra da akşama eşine söylersin canımcım:)

yaşasınnnnn şubat-mart annelerine bi kişi daha katıldı.hadi gözün aydın canım.hamilesin işte 9 gün iyi beklemişsin.ben adetime 3 gün varken test yaptırmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı.

genciza
benim adetime 4 gn var yapsam çıkarmı
heycan bastı beni :1shok:

X