hamilemiyim???

merhaba canım..eger ıcın rahat edecekse yap belkı cıkar ama enaz adetın 5 gun gectıkten sonra kesın sonuc cıkar dıye bılıyorum ben..yanlısım varsa duzeltın kıslar..sevgıler..yerimseniben

Rosem sen hamilemiydin? Ya ben seni bugün kan testi yapacak diye hatırlıyorum da yanlış mı hatırlıyorum acaba?Belki karıştırıyor da olabilirim.eğer doğru hatırlıyorsam sonucun nasıl?

canımcım sen hamilesin galiba yani çok büyük bir ihtimalle sen yine bir test daha yap şüphe kalmasın içimizde ayyy bugün ne güzel haberler alıyoruz yarabbim şükürler olsun:)

kızlar mrb yeni üye oldum 4 aylık evliyim eşim ve ben cok ıstıyoruz bebek sahıbı olmak...... yarın adet gunum umarım gelmez...:) 2 haftadır midem bulanıyor cok halsizlık var birde tuvalete de cok cıkıyorum acaba hamıle olabılırmıyım.... evlendıgımizden buyana korunmuyoruz.. ALLAH isteyen herkeze nasip etsin.... AMİN...(CEVAP YAZARSANIZ SEVINIRIM)

Ne kadar sürede belli oldu test? İlk 2-3 dk.da ise hamile olabilirsin canım. Çift çizgi varsa pozitiftir. Benimkinde de 2. çizgi açıktı.

öncelikle slm kizlar ben5 aylik evliyim 22 yasindayim hic korunmuyoruz ama adetim 2 ay gecti tes yaptim cikmadi sonra doktora gittim kanimda temiz cikti ama karnimin alt bölumu sis sizce niye olmuyorum sancim oluyor ama olmuyorum ne olur yardimci olun

arkadaslar herkese merhaba, ben araniza yeni katiliyorum.

ya bana fikir verebilirmisiniz bugün adetim gecikeli 5 gün oldu idrar testi yaptim tek cizgi aceba ben mi yanlis yaptim ama ilk yapisimda degil, gecen ayda 6 gün gecti ve geldi.adetten önce belim agrirdi karnim siserdi iste adet belirtileri olurdu bu ay hic biri yok sadece cok üsüyorum. yaaa ben hamile olmayi ümid ediyorum cok istiyorum sizce simdi hamilemiyim yoksa......

bir fikir verin nolur

bendemi hamileyim aceba..her hamis oldugumda basliyor kabuslarim ve böyle sabahliyorum ..öylen uyorum...mafoldumben

X