hamilemiyim???

benim adetimdende 2 gün geçti.kasıklarımda ağrı yok.göğüslerim biraz acıyor?2 yıldır bekliyorum acaba bu ay olmuşmudur?:1no2:

bu bebekler ne ladar tatlı yahuuu alıp sıkasım geliyor allah banada sağlıklı vede böyle bir bebek versin ..

nuray ne yaptın canım akşam yoktum....test yapacaktın sonuç ne oldu merakdan öldüm canım....olumlu veya olumsuz beklemedeğim canım......

kızlar bu ay çok stres yaptım sanırım karnım ve belim hiç böyle ağrımazdı hastada olamıyorum...ne yapmalıyım yaaaa...karnıma sıcak su koysam hasta olurmuyuım...bi yöntemi varmı bunun çok ağrım var helede belim kopacak sankiiii.....çamaşır makinesine çamaşırları koyarken mahvoldum o derece yanii....

nurayy haberini bekliyorummmmmmm...

günaydınlar dün adet olmam lazımdı ama olmadım suana kadarda bir belirti yok
kasıklarım ara ara ağrıyo ama şuan gayet normal arada bişey geliyor diyoırum adet oldun ama akıntı geliyo inş..cumaya kadar olmam ama içim o kadar rahatki
anlamadığım bir sakinlik var ......umutlanıyorum yawww

kasıklarım ara ara ağrıyo ama şuan gayet normal arada bişey geliyor diyoırum adet oldun ama akıntı geliyo inş..cumaya kadar olmam ama içim o kadar rahatki

ayy canım nekadar sabırlısın ben senin yerinde olsam bi test alır yapardım hemen.:1rolleyes:

Canim demek hala adet olmadin oh oh cok sevindim.Ha gayret az kaldi cumaya..

ayy canım nekadar sabırlısın ben senin yerinde olsam bi test alır yapardım hemen.:1rolleyes:

cnm benim test almamamın nedeni geçen reglimde tam böle oldu olamam gerekn gün olmadım ertesi günde hiç bir belirti yoktu gece oldum ama o ay bir sıkıntı bir sinir göğüslerim patlıyacak gibi şimdi adet belirtisine dair ara ara kasık ağrısı var gös uçalrım acıyo o kadar rahatım sinir yok gerginlik yok ooo anlamıyorum dedim ya..birde bende polistikover sendromu vardı 4 sene d.kontrol hapı ile hem tedavi oldum hem diyetisyende 14 kilo verdim şimdi bırakalı 2 ay olacak ondan çokda ümitlenmiyorum yoksa test yapmazmıyım ben 7 aylık doğmusum çatlıyorum ama ...........biraz daha beklemeyi öğrenmem gereksırnaşık şey

Allah bütün evlat isteyenlere önce hayırlsını sonra sağlıklısını nasip etsin bende doktora gitcem birazdan doğum kontrol hapı kullanmama rağmen adet görmedim başım dönüyor midem bulanıyor yediğim ufacık bişeyi çıkarıyorum, ama hamilelik etkileri psikolojikte oluyormuş diyorlar Allah herkese nasip etsin minnoş bir bebişşşşşş

Simdi ogrendim nurayin testi negatif cikmis cok uzgun yazik 6 gunde gecmis aslinda.Hayirlisi olsun sende herseye hazirlikli ol canim.

hazırım cnm hazır benim olamama riskim daha yüksek poko var bende
dedimya çok sakinim nuray kan testimi yaptırmış acaba?

ya kızlar adetin geçtiği günü nasıl hesaplayacaz olacağımız günde dahilmi yoksa olacağımız gün hariç mi?

selam kızlar. acaba adet gecikmeden idrar testi yapanınız var mı? daha 5 günüm var regle ama kasık ağrısı ve bel ağrısı beni biraz şüphelendirdi. İnşallah bekleyen herkes hayırlısıyla çabucak hamiş olur :)

ya kızlar adetin geçtiği günü nasıl hesaplayacaz olacağımız günde dahilmi yoksa olacağımız gün hariç mi?
m

Canim ben olacagim gunumude saymisti ve 3 cu gundu.Yani eger o gunu saymiyorsak benimki niye oyle cabuk belli olmus yaf hemde cok ama cok netti.Bence benimki kiz da ondan.sırnaşık şey

Bu arada az once magazaya gittim valla cok zor tuttum kendimi birseyler almamak icin.Ama hep kiz kiyafetlerine yoneldim ne olur Allahim saglikli olsun birde kiz olsun :sm_cool:

slm.boncukk
en sağlıklısı adetten sonra en az 5 gün beklemek.ayrıca benimde 5 gün var :))

X