Hamilemiyim

belirtilerim vardı cnm ama psikolajiktir diye takmıyodum göğüslerim çok şişti ağrıyolar bide bnm kalçama ağrı giriyodu bu aralar sol kasığıma giriyor midemde daha tık yok ben test yapmamakta ısrarlıydım hayla adet olucam diye annem test almış gelmiş cnm bide bu ay çok rüya gördüm kendimi hamile gördüm kuş yumurtluyodu meyveler gül ağaçları daha bir sürü

canım valla bende hep rüya görüodum ki benim rüyalarım çıkar normalde bitürlü bebek rüyalarım gerçek olmadı demekki rabbim bi zaman tayin etti beklemekten başka çağrem yok senin içinde gerçekten çok sevindim allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

canım valla bende hep rüya görüodum ki benim rüyalarım çıkar normalde bitürlü bebek rüyalarım gerçek olmadı demekki rabbim bi zaman tayin etti beklemekten başka çağrem yok senin içinde gerçekten çok sevindim allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

aminnnnnn cnm allah tüm isteyenlere versin:KK49:

bn 7 aydr evlıyım bu ay ilk denememzdi olmuş olsn inş :nazar: daha kmseye sölemedk biz çok heyecanlı ya :KK1:

söyleme zaten cnm ben söylememiştim amann ilk ayınmış hiç stres yapma olur cnm yaa aynen heyecan heray oluyo hele adet yaklaşınca filan:18:

dün gittim dr 1502 çıkktı kan tahlilim aynı günde kesemizi gördük cnm küçücük daha daha bir ayı yeni doluyo dedi drm :KK49:

ay yerim bn onu ya sağlklı bi doğum olur ins cnm ya sıcack alırsn bebişi kucağna inş bnde dn test yaptım tekrar yine aynı acık pembe cıktı regl gnmde geçti olmadm dündü ki hiç gecikmez ne dşnsem bilemedm kı :44:

ay yerim bn onu ya sağlklı bi doğum olur ins cnm ya sıcack alırsn bebişi kucağna inş bnde dn test yaptım tekrar yine aynı acık pembe cıktı regl gnmde geçti olmadm dündü ki hiç gecikmez ne dşnsem bilemedm kı :44:

aminnnn inşallh cnm git bence kan ver bugün 2 saate çıkıyo sonuç silik çıktıysa bence bebiş var haber ver bana merak ettim

belirtilerim vardı cnm ama psikolajiktir diye takmıyodum göğüslerim çok şişti ağrıyolar bide bnm kalçama ağrı giriyodu bu aralar sol kasığıma giriyor midemde daha tık yok ben test yapmamakta ısrarlıydım hayla adet olucam diye annem test almış gelmiş cnm bide bu ay çok rüya gördüm kendimi hamile gördüm kuş yumurtluyodu meyveler gül ağaçları daha bir sürü

cnm meraba bugün kan testi yaptırdm beta hcg 204 çıktı normal mı snce
i

gebelık testıne battan önce mi baktın tam olarak ne zaman pozıtıf çıktı

bnm durumun karışık cnm biraz ben adet söktürücü kullanırken hamile kaldım söktürücü bitti 10 gün oldu adet olmayınca yaptım pozitif çıktı normal adet olacağım zamnda yumurtalmışım yani biraz değişik bi durum anlıycağın

X