HAMİLEMİYİMM

Sürtünme yoluyla boşalma olmadan hamile kalma riskiniz soru ekini ayrı yazmadığınız için hamile kalma riskinizden daha az.
Haklısınızda kasık ağrım var 17 hazirandan beri o yüzden korkuyorm onun dışında bişeyim yok testlerde negatif zaten yanılma payı varmıdır 5 hafta sonunda yaptm

İnsanları kandırıp yalan söylemekten ne anlıyorsunuz. Bu kızcağız ailesine ne söyleyecek karnı buyuyunc3..hamile işte daha fazla saklamayın
Tamam dalga geçmene gerek yok sadece korkumdan dolayı soru sordum tabiki siz bilemezsiniz ama bi fikir almak amacım

Bişey sorucam bugün doktora gittim ultrasonla baktı yumurta tembelliği var dedi rahim duvar kalınlığı 9 mm dedi bu ne demek 2 3 güne adet olursun muhtemelen dedi hamilelik yoktur değil mi bugün sabah yine test yaptım negatif 7 hafta geçti ilişkinin üstünden

Bişey sorucam bugün doktora gittim ultrasonla baktı yumurta tembelliği var dedi rahim duvar kalınlığı 9 mm dedi bu ne demek 2 3 güne adet olursun muhtemelen dedi hamilelik yoktur değil mi bugün sabah yine test yaptım negatif 7 hafta geçti ilişkinin üstünden
negatif işte sorun yok hamile degilsin

onu tam bilmiyorum ama hamilelik olsa doktor söylerdi muhakkak
Dimi ya söylerdi polikist over sendromu var dedi kilo vermem gerektiğini söyledi onu gören gebeliğide görürdü heralde ay bilmiyom o rahim duvar kalınlığı şeyi neyse artık adetten önce mi kalınlaşıyo acabaa

Merhabalar, 2 aydır yana yana çocuk isteyen eşim taşınma ve iş değiştirme sebebiyle birden bu fikirden vazgeçti. Geçen ay testim negatif çıkmıştı. 0.100 ile. Adet de oldum sonrasında fakat adet sonrası 2 hafta kadar daha kanamam oldu. Stres ve mevsim geçişindendir diye düşündüm çünkü annemi kaybettim. Bu ay ise olmam gereken adet tarihini 7 gün geçirdim fakat son ilişkimde prezervatifle korunduk. Sizce yine de hamile olma ihtimalim var mıdır? Stresten olduğunu düşünüyorum gecikmesinin ama bilemiyorum

Merhabalar, 2 aydır yana yana çocuk isteyen eşim taşınma ve iş değiştirme sebebiyle birden bu fikirden vazgeçti. Geçen ay testim negatif çıkmıştı. 0.100 ile. Adet de oldum sonrasında fakat adet sonrası 2 hafta kadar daha kanamam oldu. Stres ve mevsim geçişindendir diye düşündüm çünkü annemi kaybettim. Bu ay ise olmam gereken adet tarihini 7 gün geçirdim fakat son ilişkimde prezervatifle korunduk. Sizce yine de hamile olma ihtimalim var mıdır? Stresten olduğunu düşünüyorum gecikmesinin ama bilemiyorum
Bence stresten korunma varken hamilelik riski çok çok düşük

X