Hamileyim, kaynanam yüzünden düşük yapmaktan korkuyorum.

iyi de kadın muhtemelen kaza lafını duyunca kendince eşine destek ol demiş

yani senin nerede olduğun kimden izin aldığın vs onu ilgilendirmiyor ki

o, kocan arkadaşının kötü halde vefaati haberini aldı, o da aynı şartlarda çalışıyor, destek ol demiş ki bence bu dediği de gereksiz de yurdum kvsi işte

he der geçersin

kp mesaj atmaz eşinle konuşulacak hale getirmezsin bu konuyu

hassasım da alınıyorum da bık bık ne gereksiz

ayrıca cidden bu lafın neyine alındın

eşine destek ol lafında alınacak ne var

eşin de ayrı bir çocuk seni cezalandıracak yani "odandan çıkma, tv izleme" yaşını geçtiğin için de bulduğu tek ceza ailene gitme
Ya ben destek olmasını biliyorum da benim nerde olduğumu bildiği halde eve git diyor. Düşünmeden konuşuyor. Vefat eden kişi eşimin tam olarak arkadaşı değil sadece aynı yerde çalışıyorlar. Sadece ayak üstü sohbet etmişliği var öyle arkadaşı değil.

Ya ben destek olmasını biliyorum da benim nerde olduğumu bildiği halde eve git diyor. Düşünmeden konuşuyor. Vefat eden kişi eşimin tam olarak arkadaşı değil sadece aynı yerde çalışıyorlar. Sadece ayak üstü sohbet etmişliği var öyle arkadaşı değil.
İyi okuyun eşine destek ol lafına değil. Eve git eşine destek ol. Bekleme gittiğin yerde diyor. Her zaman böyle. Konuyu iyice dinlemeden kendi kafasına yorum yapıyor. Eşimle alakası yok eşim gece çalışıyor bunu biliyor o ölen kişi gündüz. Eşim cenazeye bile gitmedi. Kaynanaö kendi kafasına göre eşin kötü eve git destek ol diyor. Ben bilmiyor muyum eve gitmesini???

Oy canım üzerine alınma ben senin için demedim bir arkadaşm var onun açısından söyledim
..🤭
Sen kimseyi takma .. Bebeğini düşün ve hepsirin inadına gül, mutlu ol 😍
Takmamaya çalışıyorum ama eşimin söyledikleri zoruma gidiyor. Her türlü ben kötüyüm takmamak elde değil. Kendileri benim yaptığım en ufak şeyi takıyorlar sorun yok ama ben takınca sorun var. ALLAH a havale ediyorum, inşallah eşim annesinin gerçek yüzünü görür de aklı başına gelir diyeceğim ama çok zor...

Konunun içinde geçen eşimden izin alarak buraya geldim
Ve eşim isterse babam beni geri götürür sözleri beni rahatsız etti.
Izin nedir yahu

X