Hamileyim ve artık eşim bana yanaşmıyor

Birlikte doktora gidin ve gerçekten risk yoksa doktor bunu anlatsın size bence

valla hayatının hiç beklemediğin bi döneminde beklemeden hamile kalıyosanız bir anda komple değişicek hayat ve hayat standartlarınız için endişelenmeniz ve korkmanız bence çok normal. yargılamadan önce herkesin anneliği çok istediği ve çok sevdiği düşüncesinden çıkın. bu kadar zor bişeyi kabullenmek elbette çok zor. anne olmak için doğmadım sonuçta

O halde çocuk olmaması için 3 -4 artık Allah ne verdiyse tüm korunma yöntemlerini kullansaydınız. Negatif çok bastınız malesef. Artık isyan etmenin anlamı yok çünkü hamilesiniz artık tüm hayatınızı ya buna şekillendirceksiniz ya da hazır değilseniz aldırcaksınız. Koca istedi diye çocuk da yapılmamalı. Ben anne bebeğini sever kafasında değilim zaten. İstemiyorsan aldır.

çünkü planlarımın çok dışında gerçekleşti her şey. bu çok etkiledi beni belki hormonlar belki korkular.. pozitif bakamadım hiç

İşte ben de eğer doğum yapacaksan bu kafadan çıkman lazım diyorum gerekirse terapi al. Anne olmak bazen korkutucu gelebilir olabilir yani.

Esiniz cocuk istiyor siz istemiyorsunuz. Bu durumda bosanmaniz gerekirdi. Cocuk olayini esiniz ayarlamis gibi ben supheli buldum. Dudak dolgusuna falan guldum cunku cocuk icin yapacaginiz fedakarliklar yaninda bu hic bir sey. O cocuk sizin hayatinizi calacak ona bagli yasayacaksiniz yillarca. Bence cocugu aldirip kocayi bosayin ama sizin hayatiniz tabi. Ben de cocuk istemeyenlerdenim ve 37yim. Zamanla degismiyor bu maalesef.

X