Hamileyim ve boşanma aşamasındayım :(

Deniz3456

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
37
11
29
Kızlar merhaba. Ben 1 buçuk yıldır evliyim 1 yıldır eşimin ailesiyle yaşıyoruz. Evlenmeden once herşey çok güzeldi ama evlendikten sonra eşim çok değişti ne eskisi kadar ilgili ne sevgisi şefkati hepsi değişti zaten sonra ailesiyle beraber yaşamaya başladık. Hergün olmasa da hafta da 5 gün kavga ediyorduk çünkü ben birlikte istemiyordum bunalmistim laf sokmalardan hareketlerden. Zaten bana gelen geçen herkes laf söyleyebiliyordu evin en küçüğü bile küfür edebiliyordu eşim hiç bir zaman beni savunmadı bir kere bu benim eşim namusum demedi en son 1 ay önce boşanma davası açtığımız zaman be ailemin yanindaydim eşim yanıma geldi diye kaynanam arayıp namusuma bana her kötü kelimeyi kullandi sonrasında hamile olduğumu öğrendik neyse dedim herşeyi yedim yuttum gittim herşey güzeldi tabi eşim gene aynı sorumsuzluklarina devam ediyordu neyse bayram öncesi kurban kesmek için il dışına çıktık eşimin anne tarafına gittik orada da eşimle annesinin bana laf sokmalarindan dolayı kavga ettik ertesi gün ben odamdan çıktım kocam ona attığım mesajları annesi ve akrabalarına okurken arkamdan dedi kodumu yaparken gördüm orada bir tartıştık gene akrabaları bana çocuk bizden dgil zaten diyerek beni evden kovdular eşim de onlara çanak tuttu tabi bunlar yaşadıklarımın Birtane si 1 senede kaç kere kapıya atıldım gene ben gittim yuvam yıkılmasın seviyorum diye ama artık bu sefer dönmeyeceğim siz olsanız çocuğunuz babasız büyümesin gene de diyip bütün bunları yutup gidermisiniz kızlar?

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
6.497
15.212
Kızlar merhaba. Ben 1 buçuk yıldır evliyim 1 yıldır eşimin ailesiyle yaşıyoruz. Evlenmeden once herşey çok güzeldi ama evlendikten sonra eşim çok değişti ne eskisi kadar ilgili ne sevgisi şefkati hepsi değişti zaten sonra ailesiyle beraber yaşamaya başladık. Hergün olmasa da hafta da 5 gün kavga ediyorduk çünkü ben birlikte istemiyordum bunalmistim laf sokmalardan hareketlerden. Zaten bana gelen geçen herkes laf söyleyebiliyordu evin en küçüğü bile küfür edebiliyordu eşim hiç bir zaman beni savunmadı bir kere bu benim eşim namusum demedi en son 1 ay önce boşanma davası açtığımız zaman be ailemin yanindaydim eşim yanıma geldi diye kaynanam arayıp namusuma bana her kötü kelimeyi kullandi sonrasında hamile olduğumu öğrendik neyse dedim herşeyi yedim yuttum gittim herşey güzeldi tabi eşim gene aynı sorumsuzluklarina devam ediyordu neyse bayram öncesi kurban kesmek için il dışına çıktık eşimin anne tarafına gittik orada da eşimle annesinin bana laf sokmalarindan dolayı kavga ettik ertesi gün ben odamdan çıktım kocam ona attığım mesajları annesi ve akrabalarına okurken arkamdan dedi kodumu yaparken gördüm orada bir tartıştık gene akrabaları bana çocuk bizden dgil zaten diyerek beni evden kovdular eşim de onlara çanak tuttu tabi bunlar yaşadıklarımın Birtane si 1 senede kaç kere kapıya atıldım gene ben gittim yuvam yıkılmasın seviyorum diye ama artık bu sefer dönmeyeceğim siz olsanız çocuğunuz babasız büyümesin gene de diyip bütün bunları yutup gidermisiniz kızlar?
Böyle bir ailede büyümesin efendim çocuğunuz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

Gozdeyy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
434
1.147
29
Gitmedim, gitmiyorum, gitmeyecegim. Evet zor. Çok zor. Ama hayat denen hediye 1 kere veriliyor. Evlat da gönlünün meyvesi. Sana bunları yapan evladını da sevmeyecek. "Anası sevilmeyenin danası sevilmiyor." Bir de onu kullanırlar yarın.

Ailen arkanda bile değilse gençliğinin değerini bil, gitme derim. Haketmiyor Bu adiler iyi olan hiçbirşeyi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-10-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
14.684
60.167

Böyle bir "evlilikte" hadi korunmuyorsunuz, bari cocugunuz hakkinda böyle konusmaya cesaret eden insanlarin yanindan artik bir zahmet uzaklasin. Herseyi de kabul etmeyin yahu. Aileniz nerde tüm bunlar olurken. Ve eklemek isterim bir erkegin "bu benim namusum" demesinden önce bir insanin önce kendine saygisi ve durusu olmasi gerekir.

Katun34

Aman banane
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2020
944
974
Özür dilerim ama safmısınız siz ya? Eciğinden cücüğüne size laf ediyor eşiniz savunmuyor hadi canı cehenneme peki size noldu neden vermediniz ağızlarının payını?Neden size yapılan ilk saygısızlıkta ortalığı birbirine katıp evi terk etmediniz? Namusa laf söylemek nedir yahu! Ne engel oldu buna neden ezdirdiniz kendinizi? Üstelik hamilesiniz. Zaten başından beraber yaşamayı kabul etmeniz hatayken biraz adamın ne olduğunu çözüp öyle düşünseydiniz keşke çocuğu..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 0 gün geçti.

Gozdeyy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
434
1.147
29
Biz gitmeyiz de sen gidersin belli. Bu sartlarda hamile kalman bunun teminatı

"Bo ovlologo cocok nodon?!" Kişisel almayın ama bu cümleden yıldım bu platformda. Yahu kim ister böyle bir durumda olmayı. Bende hamileyim bende boşanıyorum. Ben, bebeğim, ailem hatta sülalem yıprandı. Ister miydim böyle olsun? Kaldı ki hamile bu ınsan. Kadın kadına kurt olmayın. Yeterince pişmanlık, yeterince vicdan azabı var zaten bu yolu seçenlerde.

Bunu soylediniz ve "ben olsam yapmam." Dediniz egonuz tatmin oldu değil mi? Siz yapmayın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-10-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın