hamileyim ve kanamam var yardım lütfen

abc3

Kun fe yekun
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
1.597
433
Hamileyim bugun bhcg 8950 cikti ama kanamam oldu şimdi dusuk mu yapiyorum cokk korkuyorum boyle olan var mi lutfen çok korkuyorum ocak ayinda düsük yaptim tekrar olsun istemiyorum

doktora koşşana burda yazavcagına cabuk git igne yapar durdurur

Allah sana bagislasin evladını

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah yardimcin olsun.. BEnimde kanamam olmuştu doktor iğne ve hap verdi. Çok şükür ki iki üç günde geçti. . İnşallah kötü bir durum yoktur..

Allah yardimcin olsun.. BEnimde kanamam olmuştu doktor iğne ve hap verdi. Çok şükür ki iki üç günde geçti. . İnşallah kötü bir durum yoktur..

Saol canm kan testi yaptı 1,5 saat sonra cikacak ona göre igne yapabilirmis igne normal sekilde mi yapılıyor

Saol canm kan testi yaptı 1,5 saat sonra cikacak ona göre igne yapabilirmis igne normal sekilde mi yapılıyor
Kalçadan oldum ben iki tane. Ama stres yapma sakin olmaya calis bebeğin tüm kaygını emer yoksa ona yazık olur. Hersey Allahın izniyle..

canım kaç haftalıksın . Rabbim sana bağışlasın inş. bişey olmaz dinlen eve gidince sakın ayaga kalkma

Bugun dr keseyi ve bebegi gordum dedi ama hafta mi soylemedi son adetime gore 7 bana bhcg degerleri 6 gibi tam bende bilmiyorum

Kizlar 8035 geldi sonuc sanirim yine bebegimi kaybediyorum :KK43:

X