HAMİLEYİMM❤️Belirtilerimi paylaşmak istedim

2. Çizgim silik çıktı 😊 pazartesi kan vermeyi düşünüyorum 😊
Süreç nasıldı belirtileriniz de hiç azalma oldu mu nasıl anladınız biraz anlatır mısınız rica etsem 😊

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 15 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi. Sadece idrarla birlikte pembe akıntı geldi 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması mıydı?

Süreç nasıldı belirtileriniz de hiç azalma oldu mu nasıl anladınız biraz anlatır mısınız rica etsem 😊
Merhaba benim aslında adet belirtilerimde olduğu gibi her ay göğüslerim şişti ve hassasiyetleri arttı.. kasığımda ufak batmalarım oluyordu ama mide bulantısı vs yaşamadım akıntım çok arttı yani zaman zaman beyaz zaman zamanda böyle sulu şekilde oldu ve en önemlisi adet günüm baya geçti öncesinde test almadım bekledim

Bugün 4. Günüm ben de yakınlarda eczane varsa test almayı düşünüyorum en azından aklımda soru işareti kalmaz ☺️ Akıntı benim de bazen afedersiniz idrar kaçırmış gibi sulu bazen de beyaz
Diğer cevaplarınızdan gördüm hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip etsin Allah’ım 🙏🏼☺️

X