Hamiş anneler hamiş adaylari testlerine bı bakabilirminiz?

Kizlar ben gebelik testi yaptım yine ne yazikki yine negatif adetim yarın :silah: ama bugün yaptığım ovulasyon hala böyle neden hep pozitif olurki ovulasyon acaba kist falanmi oldu normalde yoktu :KK43:Eki Görüntüle 2779524
Ovülasyon testini Sabah ilk idrarla mı yaptınız. Benimde reglim yarın ya da öbürsü gün olurum. Sabah bende ovülasyon yaptım bnmki de böyle çıktı

Ovülasyon testini Sabah ilk idrarla mı yaptınız. Benimde reglim yarın ya da öbürsü gün olurum. Sabah bende ovülasyon yaptım bnmki de böyle çıktı
Hayır gün içinde yapıyorum ve sürekli pozitif bazen sıvı alımına dikkat etmedigim halde bile pozitif çıkıyor

Hayır gün içinde yapıyorum ve sürekli pozitif bazen sıvı alımına dikkat etmedigim halde bile pozitif çıkıyor
Ovülasyonu Bende tekrar yapayım sabah ki ilk idrarla yaptığım gibi koyu cıkacak mı bakalım. Gebelik testi de yapmıştım ben sabah. İlk 5 dk bişey göremedim sonra kahvaltı hazırlıyorum derken unuttum 1 saat sonra baktım silik çizgi vardı. Ciddiye almadım çöpe attım. 😕Şimdi Benimde kafam karışık

Ovülasyonu Bende tekrar yapayım sabah ki ilk idrarla yaptığım gibi koyu cıkacak mı bakalım. Gebelik testi de yapmıştım ben sabah. İlk 5 dk bişey göremedim sonra kahvaltı hazırlıyorum derken unuttum 1 saat sonra baktım silik çizgi vardı. Ciddiye almadım çöpe attım. 😕Şimdi Benimde kafam karışık
Ben silik çizgiyi bile görmedim benim reglimde yarın bakalım ne olucak ikimiz hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤️

Çok teşekkür ederim evet öyle yapmayı düşünüyorum sizce gebelik olsa adetten bir gün önce kesin cikarmiydi yani test negatif diye umudumu kaybemelimiyim
Burda once negatif sonra pozitif goren cok oldu ama yinede cok kaptirmamak lazim insallah hakkinizda hayirlisi olur

Merhaba,
Aranıza yeni katıldım :) 4 aylık evliyim bu ay adet tarihimin 4. günü itibari ile ovülasyon testi yapmaya başladım. Bugün yapmış olduğum testteki 2. çizgi daha koyu acaba yumurtlama olmuş mu? Yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-02-11 at 13.31.02.jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-11 at 13.31.02.jpeg
    74,4 KB · Görüntüleme: 175
  • WhatsApp Image 2021-02-11 at 13.31.02 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-02-11 at 13.31.02 (1).jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 201
Merhaba,
Aranıza yeni katıldım :) 4 aylık evliyim bu ay adet tarihimin 4. günü itibari ile ovülasyon testi yapmaya başladım. Bugün yapmış olduğum testteki 2. çizgi daha koyu acaba yumurtlama olmuş mu? Yardımcı olabilir misiniz?
13. GünDe koyulasmaya baslamis deva et daha da koyulasacak. Koyulastiktan sonra tekrar siliklesme olduğu gün yumurta çatlamış demek oluyor.

Adet oldum kuzum ben yine malesef çok kaptırdım ve çok üzüldüm ama hayırlısı buymuş demekki hakimda önümüzdeki maçlara bakicaz artık :)
Kuzum hakkinda hayirlisi olsun aklinda olsun t c den cok cok daha koyu olmali esit bile olsa hamilelik sayilmaz mutlaka koyu olucak benm 3 gun var adete koyu ama dedigim gbi bu adet ocesi lh hormonunun dalgalanmasindan pik yaparsa gebelik demek benmkide bu

Eklentiler

• 20210220_121353.jpg
    20210220_121353.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 167
Kızlar merhaba bakar mısınjz hangi gün çatlamış yumurta sizce ya ben anlamadım

Eklentiler

• E8F3FCFB-8AD6-4977-A768-2DD64CD66668.jpeg
    E8F3FCFB-8AD6-4977-A768-2DD64CD66668.jpeg
    107,5 KB · Görüntüleme: 149
Estagfurullah sükür ki dinimiz ne muhteşem bir din değilmi illaki görmek konuşmak müdahale etmek gerekmiyor yardım etmek için dualarda buluşuyor insanlar ben kendime yıllarca da dua etsem kabul olmazken bir din kardeşimin benim için ettiği dua bir annenin ak sütü gibi tertemiz oluyor rabbimin katinda hemencecik kabul ediyor alemlerin sahibi dua kardeşliği en güzel kardeşliklerden biridir bende sizden anamın ak sütü gibi temiz bir dua beklerim inşallah 😍
Merhaba sonuç ne oldu hamile misiniz

X