Hamiş Arkadaşlar Göğüs Uçlariniz Karardimi?

Ay alemsiniz kizlar gogus uclarinin kararmasi 4 cu aydan basliyo sona dogru azar azar karariyo ve insanin yapisina gore rengi koyu yada acik oluyo.Simdi benim kuzenimin bebegi kiz gogus uclari simsiyah olmus nerdeyse benimde basladi sonlara dogru iyice kararir.Bence cinsiyetle alakasi yok.Yapi meselesi.Azcik daha bekleyin gorururum ben sizi aglicaksiniz uclari karariyo cirkin oluyo diye bunlar iyi gunleriniz :)))

AMAN VARSIN ÇİRKİN OLSUN.CANIM FINDIK KURDUM İÇİN HERŞEYE DEĞER:)BİRDE DERLERKİ İNSANIN İÇİNE NE DOĞUYORSA O OLURMUŞ GENELLİKLE.BEN MESELA NEDEN BİLMİYORUM ÇOCUĞUM OLDUĞUNU HAYAL ETTİĞİMDE HEP ERKEK BEBEK GÖZÜMDE CANLANIYOR HİÇ KIZ DÜŞÜNEMİYORUM.YANİ ERKEK ÇOCUK İSTEDİĞİMDEN YADA BÖYLE Bİ AYRIM YAPTIĞIMDAN DEĞİL KESİNLİKLE AMA NE BİLEYİM ERKEK GİBİ GELİYOR BANA:)3 AY SONRA GÖRÜCEZ ARTIK.HİSLERİMDE HAKLIMIYMIŞIM...BU ARADA KIZ OLURSA İSMİ İKBAL...BAHTI AÇIK,İŞLERİ YOLUNDA GİDEN DEMEK.ERKEK İÇİN HENÜZ DÜŞÜNMEDİM:)

benim bebek takvimimin ustune tikla pregnancy tickers yazisi cikacak ordaki bebege tikla daha sonra ufak sari harflerle yazilmis due-date-calculator yazisina tikla en uste son adet tarihini gir ve calculate tikla boylelikle dogum yapacagin tarih cikacak sagda onu biryere yaz ve o sayfayi kapatarak pregnancy tickers sayfasina geri don!sonra sari yazili date due calculator yazisinin ustundeki aylardan dogum yapacagin biraz onceki cikan tarihi gir ve sagdaki get my tickere tikla sonra karsina cikanyes i know yazan yere tikla 2. siradaki url ile baslayan linki al ve imzana yapistir (bu arada kontrol panelinden imza ayarlarina gir bu sayfayi kapatma sakin) hayirli olsun:))

canım bendede karrama olmadı sadece hafıf kabarcıklar var.ama dediğin doğru kararan annelerin bebeklerinin erkek olma ihtimali yüksek

kizlar eger guvenirseniz sifrenizi ozelden gonderin sizin adiniza girip takviminizi yapayim sonra yine degistirirsiniz baska turlu yapamam takvimleri size!!

sims allah bagislasin su yandaki ultrason goruntusu senin bebegine ait sanirim kac haftalikti orda???????????

benimde göğüs uçlarım karardı,göğüslerim büyüdü...olsun hiç şikayetçi değilim oğlum sağlıklı olsunda gerisi önemli değil..allahım sağ salim kucağıma almayı nasip etisn inşaallah..........

Güncelleme.....................
hamiş olan arkadaşlar sizlerde oldumu adete yakın bu belirtiler

arkadaşlar benimde 3 gündür göğüslerim bir garip..önce kaşındılar..şimdilerde ucları çok acıyo dokundummu..hafif kabarcıklarda var...adetime 3 gün var...içimden hiç hamiş olduğum gelmiyor...

arkadaşlar benimde 3 gündür göğüslerim bir garip..önce kaşındılar..şimdilerde ucları çok acıyo dokundummu..hafif kabarcıklarda var...adetime 3 gün var...içimden hiç hamiş olduğum gelmiyor...

Sudenaz canım benmde adetime 3-4 gün kaldı bugün başladı bende göğüs uçlarım acıyor ve küçük kabarcıklar var,ortası çiçek açmış gibi,sancıda var :roflol:
Ama hiç umudum yok benim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çünkü sonrasında

Benim arkadaşın 2 kızı var.Ve ikisindede göğsü kararmışBence erkekle alakalı değil bu belirti.

Bende hala kararma yok 9+5 im.

Sudenaz canım benmde adetime 3-4 gün kaldı bugün başladı bende göğüs uçlarım acıyor ve küçük kabarcıklar var,ortası çiçek açmış gibi,sancıda var :roflol:
Ama hiç umudum yok benim hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çünkü sonrasında

aynen canım varya hiç inanasım gelmiyor artık...bazen heycanlanıyorum bazende diyorumki yok ya değilsin hamiş...dediğin gibi ucunda hayal kırıklığıda olabilir...o yüzden kendimi hep en kötü sonuca hazırlıyorum...

31+6 yım şu an ama 10. haftadan itibaren başladı gittikçe karardı şu anda simsiyah göğüs uçlarım. aynaya bakmaktan korkuyorum canımı çok sıkıyor. :KK43: bunun nedeni ne ne zaman geçecek hiç bilmiyorum.

X