Hamişler Lütfenn Yardimmmm

aşk olsun buda mesele edilecek şeymi gel ben derdimi anlatayım şükret haline tüp bebekle hamile kaldım allaha şükür tuttu(2 aşılamadan sonra)şimdide bebişler üçüz çıktı dktorlar birini aldır diyor riskli diye ben üzülüyorum eşimle napıcamızı bilmiyoruz düşünme zamanımızda kısıtlı hepsinide kaybedebilirim 9+6 dayım kara kara düşünüyoru m yaaaaa haline şükret bebişinide üzmeee

EVET ŞARTLANMIŞSIN ŞU ANDA YAŞADIĞINDA BUNA BAĞLI HAYAL KIRIKLIĞI.
AMA EVLAT SENİN EVLADIN. KIZ ERKEK FARKETMEZ.
MUTLAKA HAYALLERİNDE KIZ BEBEK VARDI.
AMA CİNSİYETi NETLEŞİNCE OĞLUN OLURSA
ONUN İÇİNDE ÖYLE SINIRSIZ HAYALLERİN OLACAKKİ BiR AN ÖNCE MİS KOKUSUNU iÇİNE ÇEKMEK İSTEYECEKSİN.
EVET KIZ BEBEKLER DAHA SÜSLÜ GiYDİRİLİYOR AMA, ERKEK BEBEKLERDE
HEMEN DELİKANLI OLUYORLAR YA O HALLERİ DE MUHTEŞEM..

ÖNCELİKLİ DİLEĞİM BÜTÜN BEBEKLERİN SAĞLIKLI DOĞMASI ve İSTEYEN HERKESİN
BU MUHTEŞEM DUYGUYU TATMASI

SEVGiLER...

ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE KENDİMİ SAYENİZDE DAHA İYİ HİSSEDİYORUM ŞUAN HEM BU İLK BEBEĞİM.... SANKİİ 5 TANE ERKEK DOĞURMUŞUMDA 6 DA ERKEK GELİYOMUŞ GİBİ ÜZÜLÜYORUM...SAÇMALADIĞIMIN FARKINDAYIM BENDE ..AMA KENDİM İÇİN DEĞİL İNANIN EŞİM İÇİN ÜZÜLDÜM ÇOK ÇÜNKÜ KIZI NEKADAR İSTEDİĞİNİ BİLİYORUM .. AMA NAPALIM ODA BENDE ALIŞICAZ BU FİKRE Bİ ŞEKİLDE .. ALLAH SAĞLIKI VE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE a.s.

BENİM EŞİMDE KIZ BEBEK İSTİYORDU EN BAŞTAN BERİ.
SONRA BİR KIZIMIZ OLACAĞINI ÖĞRENDİK.
DAHA ONU KUCAĞIMIZA ALMADAN, ERKEK ÇOCUK HAYALİ KURMAYA DA BAŞLADI.

AMA ÖNCELİKLİ DİLEĞİMİZ SAĞLIKLI DOĞMASI...

ERKEKLER BABA OLMAYA ÇABUK ALIŞIYORLAR ASLINDA :))
HERŞEYİNİ DERT EDEN BiZLERİZ...

Bence Herseyin Hayirlisi Cocugunda Hayirlisi Rabbim Senin Hakkinda Hangisini Hayirli Gormusse Onu Verir Bence Dar Gonulluluk Yapma Allaha Sukret Hem Daha Ultrasaon Da Tam Belli Deilki Buide Ben Ilk Defa Tarama Rtestinde Cocugun Cinsiyetinin Belli Oldugunu Duydum Bana Cok Sacma Geldii Ultrasonda Belli Olur Benim Bildigimmm Ornek Veriyim Benim Yegenime Dogacagi Gune Kadar Kzi Denildi Ama Erkek Dogdu Yani Bazen Doktorlar Yanilabiliyo Cok Fazlada Kendini Odasklandirma Hakinda Hayirlisni Iste Canim Ve Sukrettt

Merhaba arkadaşlar hamileliğimden önce eşim ve ben hep kız çocuk hayalini kurardık özellikle eşim kız çocuğu olmasını çok isterdi
Dün ense kalınlığı testim yapıldı doktor bir tahmin yürüttü ve büyük ihtimalle bebeğiniz erkek olacak dedi.hastaneden eve nasıl geldiği hatırlamıyorum sanırım şoka girdim ve allaha sağlıklı olduüu için şükür edeceğime saatlerce ağladım ve bunu eşime nasıl söylüyeceğimi düşündüm durdum Ben bu erkek evlat fikrine alışamıyorum bebeğime haksızlık yapıyorum biliyorum ve bunu daha da çok üzüyor ben çok kötü bir anne olucam sanırım
:çok üzgünüm:

Allah Analı babalı büyütsün bence sevinmelisin sağlıklı bi bebişin olcak ya olmayanlar ne yapsın demi? bence sevinmelisin kaçıncı haftada oldu dr cinsiyet tahmini? ve hamiş arkadaşlar bi yardımda ben rica edcem 12+6 günlük hamişim ama geleri çok uykum olmasına rağmen idrara çok fazla çıkıyorum ne zaman bitcek bu bilen varmı..

Allah Analı babalı büyütsün bence sevinmelisin sağlıklı bi bebişin olcak ya olmayanlar ne yapsın demi? bence sevinmelisin kaçıncı haftada oldu dr cinsiyet tahmini? ve hamiş arkadaşlar bi yardımda ben rica edcem 12+6 günlük hamişim ama geleri çok uykum olmasına rağmen idrara çok fazla çıkıyorum ne zaman bitcek bu bilen varmı..

12+3 GÜNLÜK CANIM BENİM HAMİLELİĞİM.... BENDE GECELERİ İDRARA ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUM GÜN İÇİNDE ÇOK SU İÇİYORUM AMA YATMADAN 2 SAAT ÖNCE SIVI ALINMINI BIRAKMAK GEREKLİYMİŞ SANIRIM a.s.

12+3 GÜNLÜK CANIM BENİM HAMİLELİĞİM.... BENDE GECELERİ İDRARA ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUM GÜN İÇİNDE ÇOK SU İÇİYORUM AMA YATMADAN 2 SAAT ÖNCE SIVI ALINMINI BIRAKMAK GEREKLİYMİŞ SANIRIM a.s.

ii de canım bırakamıyorum ki içim yanıyor sanki gece bile su içmeye devam ediyorum ama hamile kalmadan önce de çok su tüketiyordum ama geceleri hiç kalkmazdım 3 aya daoğru biter dediler yok bittiği yok:1no2: birde tekrar bişey sormak istiyorum ben dr gittiğimde 12+2 günlüktü ve cinsiyetini sordum daha belli olmaz dedimişti bana hadi bakalım herkesin bebişine sağlıklı kavuşturmak nasip etsin Rabbim...

ii de canım bırakamıyorum ki içim yanıyor sanki gece bile su içmeye devam ediyorum ama hamile kalmadan önce de çok su tüketiyordum ama geceleri hiç kalkmazdım 3 aya daoğru biter dediler yok bittiği yok:1no2: birde tekrar bişey sormak istiyorum ben dr gittiğimde 12+2 günlüktü ve cinsiyetini sordum daha belli olmaz dedimişti bana hadi bakalım herkesin bebişine sağlıklı kavuşturmak nasip etsin Rabbim...

CANIM BENİMDE ERKENDİ ASLINDA CİNSİYET TAHMİNİ İÇİN AMA DR YİNEDE YAPTI BİR TAHMİN,TABİ NET DEĞİL AMA BÜYÜK İHTİMALLE ERKEK OLUCAK DEDİ. ENSE KALINLIĞI TESTİ SIRASINDA,FARKLI BİR ULTRASONA SOKTU BENİ O SIRADA SÖYLEDİ... :enbuyukkk:

SELAM CANIM SENİN İLK BEBEĞİN Mİ YOKSA DAHA ÖNCEDEN BİR DÜŞÜK YAPMIŞMIYDIN.YADA BEN YALNIŞ HATIRLIYORUM MEDİKAL PARKA MI GİDİYOSUN CANIM

CANIM BENİMDE ERKENDİ ASLINDA CİNSİYET TAHMİNİ İÇİN AMA DR YİNEDE YAPTI BİR TAHMİN,TABİ NET DEĞİL AMA BÜYÜK İHTİMALLE ERKEK OLUCAK DEDİ. ENSE KALINLIĞI TESTİ SIRASINDA,FARKLI BİR ULTRASONA SOKTU BENİ O SIRADA SÖYLEDİ... :enbuyukkk:

Anladım bende çok merak ediyorum o yüzden sordum canım saol inşallah hafyata tekrar gitcem 14 haftalık olmuş olcak öğrenirim inş. hapimiz için hayırlısı a.s.

X