Hamişler yardım edin !

Ciciasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2016
5
0
30
Kızlar 28+6dayim şeker yüklemesi yaptırmadım saglık ocagı kan istedi ve sonuçlar hüsran kanım yüksek cıkmış demir düşük kolestrol yüksek ki o kadar kilo almadım yardım edin ne yapmalıyım acayıp moralim bozuk hic tatlı yeme dedi hamişler ne yapmalıyım ya

Hastaneye git hemen dahiliye doktoruna göster sonuçları Bir de kadındoğumcuya

aynen kac cikmis sonuc o onenli benimde yuksek cikti yediklerime dikkat ederek dustu canim hemen stres yapma..seker iceren yiyeceklerden uzak dur..sık ye kahvalti ara ogun ogle ara ogun aksam ara ogun yap gece sut ic bir bardak sekerini duzenler..bir hafta dikkat edip bir daha ver kan bakalim duzelecekmi ona gore karar verirler doktorlar..

tamam canim hamile olupta kan ilaci kullanmayan yok zaten o hallolur ama kolestrol ve seker icin bi doktora git istersen onlar daha dogru yonlendirirler diyet falan stres yapma hersey hallolur bebiside kendinide strese sokma

Kızlar 28+6dayim şeker yüklemesi yaptırmadım saglık ocagı kan istedi ve sonuçlar hüsran kanım yüksek cıkmış demir düşük kolestrol yüksek ki o kadar kilo almadım yardım edin ne yapmalıyım acayıp moralim bozuk hic tatlı yeme dedi hamişler ne yapmalıyım ya
Doktoruna git bence sonucunu goster o seni yonlendirir. Bende yaptrmadm once kan testleri olcak snrasinda dr yapalm derse yaptrcam zaten

X