hangi bölümü seçmeliyim kızlar..

E

EU2

Ziyaretçi
slm hanımlar ben halkla ilişkiler 2.sınıftayım allahın izniyle bu sene son iki yıllık olduğu için,bitirdikten sonra 3.sınıfa geçiş yapmak istiyorum.zaten seçebileceğim iki bölüm var ya işletme yada iktisat,,sizce hangi bölüm daha kolay,sözel bölümü mezunu olduğum çin matematiğe kafam hiç basmıyo,,,tecrübelerinizi bekliyorum kızlar..

işletmeden başka alternatifin olmaz o zaman,çünkü iktisat daha ağır ve sayısaldır.

keşke dgs dede şansını deneseydin,o zaman örgün eğitimde daha fazla alternetiflerde olabilirdi...

sağol cnm,,ne biliyim bende,burdaki hocalarımda iktisat daha ii olur dioo,,iktisatta grafikler yoğunmuş ama işletmede muhasebe varmış hiç yapamazsın dioo,,üf

Bence önce bir final sınavına gir temmuz gibi sonuçlarını al eğer mezun olursan önünde uzun zaman olacak diplomanı aldıktan sonra iyicene araştırırsın zaten lisans öğretimine geçiş kayıtları ekim ayı içerisinde yapılıyor daha çok zaman var şu anda kafanı bunlarla yorma final sınavına konsantre ol derim ....

bende aynı senin gibi geçiş yapcam ama o kadar işletme mezunu var ki ben gözümü karartıp iktisat seçcem ve herkes 1.sınıf iktisadını öcü gibi görüyor belki ama benim en sevdiğim ve anladığım ders iktisat, inşallah 3. ve 4 yıllarında zorluk yaşamam.

dediğin gibi finale kontrol olsam daha ii ama bu sene kesin bitiricem 2 yıllığı kurtuluşu yok yani puanlarımda gayet ii bakalım artık,,,sağolun kıslarr

selam canım ben de halkla ilşkileri seçmeyi düşünüyorum ben de sözelciyim kolay mı sınıfta kalmadan bitirmek istiyorum tavsiyelerini bekliyorum

valla kolay cnm ilk dönem derslerini çalışmakla sınava girdim desem yeridir,,sözel olduğu için biraz sıkıcı ama kolay tarih hariç diğerlerinin soruları hemen hemen her sınavda aynı geliyo test çözmekle bile oluyo,,ama dediğim gibi ilk dönem konularına çalıştım 90 87 80 falan notlarım hep,,,biraz tarihte zorlanıyorum oda 30 ünite die sevmiyorum zatende onu o yüzden....şimdide iktisada geçiş yapıcam bakalım nasıl olucak...başlarken h.ilişkileri seçmekle çok ii yapmışım matematik yok rahatça geçtim,,3üncü sınıftada ingilizceden muafız iikide öle yapmışım

cnm bence kesinlikle isletme derim tmm muhasebe biraz zor ama matematıksel islemlerı çokta zor degıl onemlı olan muhasebeyi anlamak anladıktan sonra islemlerı hersekılde yaparsın zaten hersınavda toplasan 3-5 matematıksel islemlı soru çıkıyor tatlım sıkma cnını yanı bende halkla ilişkilerdeni sletmeye gectim bu sene sondum 2 dersten büte kaldım onlarıda verdimmi eylülde bitti okul:)) yani iktasat bayagı bi zor iyi düsün arasttır derım başarılar cnmm

arkadaşalr biyoloi okuyan biri için sağlık kurumları işletmeciliği mi yoksa direk işletmemi okumak daha iyi olur? aöf ten 2. üni okucam ama henüz ne okusam dogru olur bilemiyorum

kızlar bende işletmeye geçicem myo bitti işte bu sene ama işletmeden devam edim diorum ama bunun için ne yapmam gerekio başvurular nezaman başlıo

bende myo bilgisayar mezunuyum işletmeye geçmeyi düşünüyorum dersleri çok ağırmı acaba karar veremiyorum

X