hangi laminant parkeyi yaptırmalıyım

meister, tarkett, kronoswiss, swissfloor, vario, serfloor, şerifoğlu :84::84::84: daha da bi sürüsü, ama hangisiiii:84::84::84::84:

slm bende yeni aldığımız evın lamınantlarını egger markanın danımarka ladını olanını seçtim.uygulanmış hali çok hoş olmuş.evimi ferah ve büyük göstermiş.

vario araştırsanıza ? Biz vario yaptırdık açık zebrano dün gittim gördüm çok güzel görünüyor :) İnş bi sorun yaşamayız :97:

vario araştırsanıza ? Biz vario yaptırdık açık zebrano dün gittim gördüm çok güzel görünüyor :) İnş bi sorun yaşamayız :97:

sitesinden baktım ama küçücük bir foto olduğu için çok anlayamadım açıkçası rengi. annem çok siyahlı gibi dedi. meşe ya da kayınları güzel aslında, siz 32. sınıf mı döşettiniz acaba? umarım gönlünüze göre olur, çokça kullanılan bir marka o da sanırım. E1 belgesi de varmış.

sitesinden baktım ama küçücük bir foto olduğu için çok anlayamadım açıkçası rengi. annem çok siyahlı gibi dedi. meşe ya da kayınları güzel aslında, siz 32. sınıf mı döşettiniz acaba? umarım gönlünüze göre olur, çokça kullanılan bir marka o da sanırım. E1 belgesi de varmış.

ne kadar araştırırsanz o kadar kafanız karışır bnm öyle olmuştu türk malında en iyi çamsan dediler fakat renklerini sevmedm dikkat ettikten sonra umarım bişey olmaz sende karar ver artık bence vario çok iyi bi marka değil ama kötü de denilmez bence :KK53:

ne kadar araştırırsanz o kadar kafanız karışır bnm öyle olmuştu türk malında en iyi çamsan dediler fakat renklerini sevmedm dikkat ettikten sonra umarım bişey olmaz sende karar ver artık bence vario çok iyi bi marka değil ama kötü de denilmez bence :KK53:

biz de azalttık sayılır seçenekleri , renkleri gözden geçirdik, gidip görmek lazım artık yerinde ama hala tutamıyorum kendimi :KK60::KK60::KK60::KK60: bakıp bakıp duruyorum yorum var mı diye:KK9:

bende araştırıyorum ama pek bilgim yok. çamsan ve vario fiyatları çok yakın. başka markalar var iki katı fiyat. siz vario marka parkeyi ne kadar a yaptırdınız.

kızlar çamsan antıl kestane çok memnunum kullanışından renk tonunda

Kızlar lanminant parkelerde leke yapiyormuş, yani ayak izleri felan kaliyormuş sürekli silmek gerekiyormuş diye duydum.

Kullananlar yazsınlar lütfen, doğrumu bunlar?

Kızlar lanminant parkelerde leke yapiyormuş, yani ayak izleri felan kaliyormuş sürekli silmek gerekiyormuş diye duydum.

Kullananlar yazsınlar lütfen, doğrumu bunlar?

bu sanırım rengiyle alakalı biraz da, bizimki ne çok açık ne çok koyu orta hani turuncuya çalan cinsten ve leke toz belli etmiyor, çok memnunuz.

Bizim parkenin renginide biraz visne rengine calan bir renk yaptirmistim, cok guzel duruyor ama pismanim. Suanda olsa tum mobilyalarimi ahsap rengi ve parkemide ne koyu ne cok acik alirdim.

Digger sekilde tozlar cokk belli oluyor, tum gun deli oluyorsun.

yeni evim için parke secmeliyim floorpanmı camsanmı daha kaliteli bana yardım edermisiniz floorpenden elagan kayını,camsandan acıkmeşeyi begendim kulananlar varmı hangisi daha iyidir bana yardım edin bu hafta karar vermeliyim

ben çamsan fildişi rengini beğendim, siparişini verdim inş. yapılınca da güzel olur.çünkü gerçekten çok beğenerek aldım...

Serfloor var evde akçaağç hiç memnun değiliz.
Koridor ve mutfagıda parke yapıyoruz bu sefer Floorpan dan seçtik, rüstik çam. Onu yarın yaptırıyoruz.
Güzel ve sağlam duruyor, yüzeyi tırtıklı timberland dedikleri ayağı kaydırmayan.

Floorpan önerebilirim. 35 m kare montaj dahil 700 Tl dediler.:KK9:

Merhabalar Konuyu guncelliyeyim her gecen gun teknoloji ve kalite degisiyor camsan yaptiriyorum simdi evime yeni doseniyor ve simdiden begenmedim. Ara birlesim yerleri belli oluyor daha yeni doseniyor ustalarim da tanidik iyi ama neden camsan boyle hic yakistiramadim camsana florpan birazdaha bu konuda iyi der ustalarim ama yinede yerinde iyice kontrol etmek gerek.

Bence kaliteli olsun diyosanız kızlar yerli laminat parkelerde Çamsan ı Terrayı öneririm ama belçika malı olsun biraz daha bütçem var derseniz de Balterio diye bir parke var onu öneririm ben kayınvalidemin evine ve kendi evime yaptırmıştım çok memnun kaldım hatta buradan yaptırdım isterseniz bir sorun derim senelerce buradan alışveriş yaptım ben Ümraniyede bir esnaf sizin müşteriniz yolladı derseniz fiyattada ikramda bulunurlar

Son düzenleyen: Moderatör:
X