Hangi lens gözümde daha belirgin durur?

strawberrycake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
54
0
kızlar şimdi benim gözlerim açık kahve bal rengi gbi bişey. ben Bausch & Lomb light green mi almalıyım yoksa amazon mu :S hangisi daha belirgin durur ne çok açık istiorum nede çok koyu. yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler a.s.

bnm gözlerim koyu kahve b&l light green bnde cok koyu bi gri durmustu
2lens arasında kaldıysan amazonu deneyerek alabilirsin güzel bi yeşil
gözlerinde acıkmıs daha yeşil durur sanırım.Ama imkanın varsa amazon greeni dene derim.

ıkisi de çok açık renk lensler göz rengin açıksa ve ne açık ne koyu bir lens istiyorsan ikisinin dışında bi lens düşün ... Benim gözlerde açık kahve quartzo topiğine amazon resimlerini eklemiştim flaşlı resimlere bi bak istersen dokusu aynen ordaki gibi, fikir verir en azından b-l açık yeşil kullanmadım ama rengi açık diye biliyorum ben ...

yakamoz baktım fotoğraflarınada sanki daha canlı yeşil gbi görünüyorlardı katalogda.çok doğal durmuş sende çok yakışmış ama soluk geldi bana.sen kara kaş kara gözsün maşallah benim kaşlarım grimsi tenimde beyaz kumralım yani yakşırmı diye düşündüm bian :S kararsız kaldım yaa.doğal durması beni kendine çekti.daha canlı yeşl böyle doğal duran bi marka var mı bldiğinz ?

tenin beyazsa maviyi daha güzel kbl eder diye düşünüyorum
yeşil esmer ve bugday tenlilerde daha canlı görünüyor yani bana göre
:1closedeyes:

dediğin gibi renginde biraz solukluk var canım akşam çok doğal görünüyor ama gündüz gün ışığında fazla doğal görünmüyor yakından bakarsan, bide açık bi rengi oldugu için rengi soluk geliyor bana o yüzden akşamları kullanıyorum onu ... opuyorumnanaktan

X