Saç Şekillendiriciler Hangi saç düzleştirici?

scorpio9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
55
6
Kızlar selam.

Saçlarım dalgalı ve orta uzunlukta. Çabuk yağlanıyor ve yıkandıktan sonra çok kabarıyor. Şimdi tepeden yeni saçlar çıkmaya başladı. En önden en arkaya saçlarımı ortadan ayırdığımda 2, 3 cm uzunlukta saçlar var. Sinir oluyorum. Zaten saçlarım çabuk yağlanıyor. 2 günde bir yıkasam bile 2. günün sabahında saçlarım sırf o kısa saçlar yüzünden bile daha berbat ve yağlı görünüyor. İlla ki onları yatıştırmak için bir şey sürmem gerekiyor. Neyse, içimi dökmüşüm resmen... :KK43:

Haftada 1-2 kez kullanmak için bir saç düzleştirici almayı düşünüyorum. Daha önce kardeşim için iyonlu XL Philips almıştım, memnun kalmıştı ama şimdi daha mı çok model var nedir anlamadım, kafam allak bullak oldu. Mümkün olduğunca hesaplı olsun, ama saçıma da zarar vermesin istiyorum. Zaten çok yüksek ısıda şekillendirmiyorum. Foruma bakıyorum her markanın, modelin müdavimleri var. Ben de çok kararsız kaldım.

Gözüme çarpan modelleri sıralıyorum. Lütfen fikir verin...

Babyliss LP89E Pro 230 İyonik Saç Düzleştiricisi > 130 TL
Remington S9500 Pearl Gerçek İnci Katkılı Seramik Kaplama Saç Düzleştirici > 130 TL
Babyliss LP90E ionic Titanium Ceramic Buharlı Saç Düzleştirici > 120 TL
Remington S5500 Sleek&Smoth İnce Plaka Seramik Saç Düzleştirici > 120 TL
Remington S1005 Seramik Teflon Kaplama XL Saç Düzleştirici > 90 TL
Philips Hp8310 Active İon Saç Düzleştirici > 80 TL
Remington Style S2024 Seramik-Turmalin ve Teflon kaplama Saç Düzleştirici > 90 TL

Sevgiler.

Philips tavsiye ederim 4 senedir kullanıyorum çok memnunum. Normalde saçlarım çok kabarır ama philips kullandığım zaman hem bozulmuyo hemde kabarmıyo. Philis SalonStraight Pro XL kullanıyorum hala satılıyo görüyorum bazı yerlerde. Tavsiye ederim

Son düzenleme:
Önerin için teşekkür ederim. Araştıracağım dediğin modeli.
Konuyla ilgili başka önerisi olan var mı?

Ona da bakayım. Bu modelleri Hepsiburada'da fiyat aralığı seçerek belirledim. Başka sitelere bakmadım açıkçası. Orada olmayan modeller de vardır belki...

Kızlar selam.

Saçlarım dalgalı ve orta uzunlukta. Çabuk yağlanıyor ve yıkandıktan sonra çok kabarıyor. Şimdi tepeden yeni saçlar çıkmaya başladı. En önden en arkaya saçlarımı ortadan ayırdığımda 2, 3 cm uzunlukta saçlar var. Sinir oluyorum. Zaten saçlarım çabuk yağlanıyor. 2 günde bir yıkasam bile 2. günün sabahında saçlarım sırf o kısa saçlar yüzünden bile daha berbat ve yağlı görünüyor. İlla ki onları yatıştırmak için bir şey sürmem gerekiyor. Neyse, içimi dökmüşüm resmen... :KK43:

Haftada 1-2 kez kullanmak için bir saç düzleştirici almayı düşünüyorum. Daha önce kardeşim için iyonlu XL Philips almıştım, memnun kalmıştı ama şimdi daha mı çok model var nedir anlamadım, kafam allak bullak oldu. Mümkün olduğunca hesaplı olsun, ama saçıma da zarar vermesin istiyorum. Zaten çok yüksek ısıda şekillendirmiyorum. Foruma bakıyorum her markanın, modelin müdavimleri var. Ben de çok kararsız kaldım.

Gözüme çarpan modelleri sıralıyorum. Lütfen fikir verin...

Babyliss LP89E Pro 230 İyonik Saç Düzleştiricisi > 130 TL
Remington S9500 Pearl Gerçek İnci Katkılı Seramik Kaplama Saç Düzleştirici > 130 TL
Babyliss LP90E ionic Titanium Ceramic Buharlı Saç Düzleştirici > 120 TL
Remington S5500 Sleek&Smoth İnce Plaka Seramik Saç Düzleştirici > 120 TL
Remington S1005 Seramik Teflon Kaplama XL Saç Düzleştirici > 90 TL
Philips Hp8310 Active İon Saç Düzleştirici > 80 TL
Remington Style S2024 Seramik-Turmalin ve Teflon kaplama Saç Düzleştirici > 90 TL

Sevgiler.

Philipsin iki modeli var. Biri Keratinli biri Jojobali. İkiside bakım yapıyormus. Keratinli zaten adi ustunde Keratinden dolayı bakim yapıyor. Ben Jojoba aldim. Cok rahat kullanıyorum. Ve sacimi cok parlak yapıyor.

Bende de keratinli olani var saçlarim incecik dumduz ve hafif oluyo sicaklarda çok terledigimiz icin cbk yaglanir saclar ztn banyodan sonra duzlestirince ertesi gunde disari cikmadan bi ustunden gecersen 2 3 gun idare eder heralde

benim saçlarım ince telli hemen kabarıyor sonrada uçları düzleşmemiş gibi görünüyor ne alacağımı şaşırdım

ben beko yada arçeliğin düzleştiricisini aldım yıllar önce hala daha kulllanıyorum.kuzenim bile her markadan denedi ama seninki gibi değil dedi.kuafördeki fön halt etmiş.çk kalıcı ve dümdüz yapıyo.tavsiye ederim hala var ise..

ben de saç düzleştiricisi arıyorum. philips düşünüyodum ama bugün boyner'deki bir eleman remington ve babyliss daha iyi dedi. kararsız kaldım. benm saçlarım da kalın telli, gür ve dalgalı. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

X