Saç Şekillendiriciler Düzleştirici Arayanlar Buraya :))

Daria86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
100
10
38
Kızlar selam :) Sizde benim gibi saçlarına düşkün ama sürekli kuaföre gitmek istemeyen biriyseniz sizlere müthiş bi önerim var :KK66: Braun Satin Hair 7 SensoCare!! tam anlamıyla aradığımı buldum desem yeridir. saçlarım boyalı ve ince telli üstelik uçlarıda ne kadar kestirsemde hep daha ince bi görünümde :KK43: yıllardır philips salon straight pro xl kullandım başka düzleştiricim olmadı. ama onunda miyadı dolduğu için yeni düzleştirici arayışı içerisindeydim remington 9500 almayı düşündüm ama sonra bi mağazada barun satin hair'ı denedim ve sonuç inanılmaz mükemmel oldu. her saç tipine göre, saçın uzunluğuna ve boyalı mı değil mi gibi ayar yapabiliyorsunuz. o ısısını o ayara göre yapıyo yani saça en az hasarı verecek şekilde. manuel ayar da var tabi. üstelik saçınız nemliyse bile size uyarı veriyor. eve gelip denediğimde gerçekten sonuç mükemmel oldu 3 gündür saçım hala dümdüz ki saçımı inatçı sanırdım ben meğersem daha önce kullandığım düzleştiriciden olmuyomuş hoş düz fön çektirsemde böyle bi sonuç alamamıştım bgune kadar! Cidden iyi bi ürün arıyorsanız bu ürünü tavsiye ederim. deneyerek alın hiç değilse gözlerinizle görmüş olursunuz :KK66:

Son düzenleme:
Benim saçlarım inanılmaz ince telli ve en az hasarı verecek düzleştiriciyi arıyorum, bilginiz var mı bu konuda da o_O

Benim saçlarım inanılmaz ince telli ve en az hasarı verecek düzleştiriciyi arıyorum, bilginiz var mı bu konuda da o_O

Benimde saçlarım ince ve uçlarım daha da ince o da senelerden beri boya yaptırdığım için olsa gerek. Dediğim gibi bu üründe saçınızın tipine göre ayar yapabiliyorsunuz. ben kendime göre ayar yapıp kullandığımda cidden memnum kaldım ve şu an uçları bile kabarmadı ve güzel görünüyor ve hala düz yani öyle söyleyeyim. deneyerek alın görün ben o şekilde aldım çünkü ne kadar söylesemde faydası olmayabilir kesinlikle almadan önce deneyin bence.

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici,
Babyliss ST387E Diamond i-Pro 235 Derece Islak-Kuru Saç Düzleştirici,
Remington S5505 Pro Ceramic Ultra Saç Düzleştirici,
Remington S8590 Keratin Therapy Pro Saç Düzleştiricisi,
Remington S9600 Silk Saç Düzleştirici,
Remington S8500 Shine Therapy Argan Yağlı Seramik Kaplamalı Saç Düzleştirici,
çok kararsızım önerisi olan varmı ? help

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici,
Babyliss ST387E Diamond i-Pro 235 Derece Islak-Kuru Saç Düzleştirici,
Remington S5505 Pro Ceramic Ultra Saç Düzleştirici,
Remington S8590 Keratin Therapy Pro Saç Düzleştiricisi,
Remington S9600 Silk Saç Düzleştirici,
Remington S8500 Shine Therapy Argan Yağlı Seramik Kaplamalı Saç Düzleştirici,
çok kararsızım önerisi olan varmı ? help

Braun almadan önce bende çok bakınmıştım 9500'e kafayı takmıştım aslında o olabilir, yinede saçına en uygun olanını seçmen lazım. Hangisi alcaksan denemeden alma ben Braun'u deneyerek almıştım hatta istemeyerek denedim ama sonucu mükemmeldi.

Tamda aradığım başlık..

Saçlarım Çok gür, Uzun ve kıvırcık..
Hem kolay düzleştirebilmek hemde zarar vermemek istiyorum..
Tabi birde kullanacağımız cihazın kullanımının rahat olmasını..
eskiden Philips kullanıyordum, düzleştirmesinden çok memnunum fakat hem çok ağır olduğu için uzun süren düzleştirme işleminde yoruluyorum hemde saçlarım çok kırılıyordu..

Bugün Remigtonlara baktım.. İnci ve Keratinli olan 2 model gösterdiler.. Ama plakalar çok ince geldi bana benim gibi uzun ve gür saçı olanlar için ince plakalar çözüm olur mu yoksa geniş plakamı almalıyım..
Lütfen yardım edin :KK43:

X