Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben de katılıyorum doktor arkadaşınıza, bir dönem dove kullanmıştım ve saçlarım gerçekten çok kötü oldu. kepek de oluşmaya başlayınca yok artık deyip başka şampuana geçtim :1no2:

evet canım ya bende 8 9 yaşlarındayken kulandığımı hatırlıyorum hatta uzun ince mavi bir şişesi vardı çok güzeldi o zamanlar... ama sonra içeriğini değiştirdiler galiba...

ayshe gül sen ne kullanıyosun canım senin de saçların belindeydi galiba:) turplu su sayfasından takip ediyorum. benim de nerdeyse öyle ama uçları çok kırılıyor.

kızlar doğru şampuanı bulmak amacıyla bir sürü şampuanı denedikten sonra, kaliteli olabileceğine olan inancım nedeniyle body shop bal özlü şampuan aldım, kuru ve işlem görmüş saçlar için nemlendirici şampuan tamam ama hiçç köpürmüyor,zatenkıvamıda normal şampuan gibi değil krem gibi daha çok.ve saça sürünce hiç dağılmıyo gibi oluyo ve hiçç ama hiçç köpürmüyo,içim bi türlü rahat etmiyo saçım temizlenmemiş gibi geliyo ama görünüş de öle temizlenmemiş gibi deil,çok garip varmı bu şampuandan kullananlar bana yorum yapabilcek?

canım zaten iyi şampuan köpürmez:) bence doğru yoldasın. yıkadıktan sonra görünüşünden anlarsın temizleyip temizleyemediğini zaten

en çok dertli olduğum konu saçlarım çok dökülüyo diye en son bioxcin aldım hatta set halinde ama yok hala dökülüosenağlama

ama bu çok garip tatlım,hiç böle bi şampuan görmedim,zerre köpürmüyor saçı yıkıyomuyum duruluyomuyum belli deil hiç şampuan sürmemiş gibi oluorum saça,görünüş fena deil ama...

canım bende revigenin saç temizleme diye bi bileşimi var yağ falan.o da hiç köpürmüyor.ben de emin olamıyorum.sanki temizlemiyo saçıma ölesine bişey sürüyorum gibi. demekki çok para verince köpürmüyo

ayshe gül sen ne kullanıyosun canım senin de saçların belindeydi galiba:) turplu su sayfasından takip ediyorum. benim de nerdeyse öyle ama uçları çok kırılıyor.

cnm ben john friedanın thermal protection serumunu kullanıyorum saçlarımı çok sık düzleştiririm ama bu serum sayesinde hem fazla kırık olmuyor hemde saçımı ısıya karşı korumuş oluyorum şampuan olarak hala beni memnun eden bir ürün bulabilmiş değilim cnm arayış içindeyim ama john friedanın şampuanından alıp denicem..inş serumu gibi iyi gelir saçıma...

canım peki john frieda saç kırıklarına da iyi geliyormu nasıl kullanıyorsun düzleştirmeden önce mi?

wala ben elidor kullanıodum ii di aslındada kuaför elidor döker demiş tabi her sac tipinde etkisi deişio dur belki ben suan pantene e döndm yine we memnunum ama herkeste etki aynı olmayabilir cilt(sac derisi) tipine göre deişebilir

canım peki john frieda saç kırıklarına da iyi geliyormu nasıl kullanıyorsun düzleştirmeden önce mi?

evet cnm kırıklara da iyi geliyor hatta bu üründen sonra saç kremi kullanmıyorum bu yetiyor bana...banyodan sonra hafif nemli saçıma sürüyorum kuruduktan sonra düzleştiriyorum...

geçenlerde şampuanım bitti mecbur kaldım bebe şampuanı kullandım..

saçlarım baya dolgunlaştı..

bundan sonra zeytinyağlı sabunla yıkayıp en son üzerine bebe şampaunıyla yıkamayı düşünüyorum...

iyi şampuan köpürmez zaten merak etmeyin temizlenmiş duruyosa...

arkadaşlar banada yardım edebilirmisiniz??
bende içinde dimethicone yada paraben gibi zararlı maddeler olmayan tamamen bitkisel bir şampuan istiyorum ve saçlarım aşırı derecede yağlı ve çok kepekleniyo ayrıca hacimlensin de istiyorum... hangi şampuana baktıysam ya dimethicone var içinde yada paraben... kaliteli bir bitkisel şampuan varmı saç tipime göre bildiğiniz??

cemrelerde satılan killişampuanı önerebilirim

kim kullandıysa memnun kadı..ve tamamen bitkisel..hiç bir kimyevi madde yok..

ben 3 aydır restorex kullanıyordum çünkü saçlarım çok dökülüyordu,dökülmeyi azalttı ama istediğim kadar değil,şimdi prıorınin şampuanını ve hapını kullanıyorum,4 gün oldu,inş.işe yarar

Kızlar benim saçlarım çok döküldüğü için saç kremi kullanamıyorum ama o zaman da saçım çok kötü oluyokafamçokkarıştı tavsiye ettiğiniz iyi bi saç kremi var mı:uhm::uhm::uhm:

canım dfn garlı şampuanını tavsiye edebilirim sana , aktarlarda rahatlıkla bulabilirsin , defneli ve zeytinyağlı tamamen bitkisel bi şampuan ..
aynı markanın maskeside var ben çok memnunum açıkcası ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…