Hangisi daha mantıklı?

elperdon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
735
287
Kendime ait spor stüdyom var; gündüz saatlerim dahil çok yoğun geçiyor ve artık çok yoruluyorum. Stüdyomu açalı yaklaşık 2 yıl olacak ve açtığımdan beri tekim; bir eleman almayı düşünüyorum. Çünkü artık yeni gelen kimseyi alamıyorum. Ama bir yandan birisini alırsam sigortası maaşıydı derken bana çok masraf çıkacak. Sizce böyle tek devam etmek mi yoksa birisini almak mı daha mantıklıdır?

Kendime ait spor stüdyom var; gündüz saatlerim dahil çok yoğun geçiyor ve artık çok yoruluyorum. Stüdyomu açalı yaklaşık 2 yıl olacak ve açtığımdan beri tekim; bir eleman almayı düşünüyorum. Çünkü artık yeni gelen kimseyi alamıyorum. Ama bir yandan birisini alırsam sigortası maaşıydı derken bana çok masraf çıkacak. Sizce böyle tek devam etmek mi yoksa birisini almak mı daha mantıklıdır?
Birini aldığınız zaman onun çalıştıragı yeni müşteri de alacaksınız zaten buradan masrafı çıkmaz mı yeni kişiler alamıyorum tek olduğum için yazdınız diye diyorum yani bence ikinci bi kişi kötü olmaz sizin iş acil bişey falan olunca da idare edecek biri olur

Butik spor salonu yani. Reformer pilates ağırlıklı.
E şimdi rasyonel düşün o halde..
Birini aldigin zaman kaç kişilik bir artış olacak müşteri portfoyunde.
Araya kaç seans sikisacak.
Yeni grup için yeter sayı elde edilecek mi ?
Aylik sana getirisini ve personelin toplam giderini hesaplayabilirsin.
Arada ki farkı minimum ise onu da dinlendigin zamana sayabilirsin.

X