hanımın çiftliğinde özgü namalın rolünü kim oynamalıydı?

bence de nurgül yeşilçay olmalıydı özgü namal biraz abartılı oynuyor bence

ben özgü namalın oyunculuğunu beğendim. azıcık da şive katsa süper olacak. bu role nurgül yeşilçay öyle bi giderdi ki tadından yenmezdi

Kesinlikle nurgül yeşilçay güzel olurdu masum yüzlü biri olmazdı çünkü dizinin ilerleyen bölümlerinde evrim geçireceği için ......

arkadaşlar bilmem izledinizmi daha önceki hanımın çiftliğini eskiden türkan şorayda oynamıştı sinema olarak abartılı değil özgü namal ın yaptığı rol türkan şorayda öyle oynamıştı öyle ailede pısırık kalmamış başkaldıran asi bir kızı canlandırıyor özgü namal gayette güzel rol yapıyor bence

teklif gelseydi ben de oynayabilirdim. -tatlicadiarzu- ama nurgül yeşilçay da olabilirdi :dilcikar:

arkadaşlar bilmem izledinizmi daha önceki hanımın çiftliğini eskiden türkan şorayda oynamıştı sinema olarak abartılı değil özgü namal ın yaptığı rol türkan şorayda öyle oynamıştı öyle ailede pısırık kalmamış başkaldıran asi bir kızı canlandırıyor özgü namal gayette güzel rol yapıyor bence

:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

nurgul yesilcay kaliteli oyuncularimizdan biri ama bence ozgu namalda cok guzel rol yapiyor hakkini yememek lazim diye dusunuyorum tabiki dizide bazi yerleri cok abartiyor onlari duzeltse biraz cok super olur

bence özgü namal yerinde bir karar olmuş.ben beğendim.
tabi nurgül yeşilçay da iyi olurdu o ayrı.
bence diğer isimler de şunlar olabilirdi.
biri meltem cumbul
16j3khj.jpg

diğeri özge borak ben çok beğeniyorum ama bir türlü şöyle güzel bir başrolde oynayamadı

2pqs1og.jpg

bence özgü namal yerinde bir karar olmuş.ben beğendim.
tabi nurgül yeşilçay da iyi olurdu o ayrı.
bence diğer isimler de şunlar olabilirdi.
biri meltem cumbul
16j3khj.jpg

diğeri özge borak ben çok beğeniyorum ama bir türlü şöyle güzel bir başrolde oynayamadı

2pqs1og.jpg

ikisnide begenmiyorum ben hem yaşlılar bu rol için zaten güllü 18 basacak bir rol içabıda olsa..mafoldumben

özgü namal iyi fikir bence
ama nurgül yesilcay veya asi de olabilirdi

X