Hanımlar arkadaşım beni çok yanlış anladı ben kötü birşey mi demişim ya :(

Semaeda00

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
111
148
26
Hanımlar biz arkadaşım ile hemen hemen aynı haftalarda cinsiyet öğrendik ben 15+6 da oda 16+3 gibi filan önce arkadaşım öğrendi ona doktor %70 veya %80 kız demiş cinsiyet partisi filann yaptı sonra gitti kız bebek için oda takımı aldı kat kat kız bebek kıyafeti aldı bende dedim ki Seren sen bence çok acele ediyor sun doktor sana yüzdeler le konuşmuş açık kapı bırakmış kesin kız dememiş sana bence detaylı udrason bekle tam netleşsin kesin yüzde yüz kız demesini bekle daha fazla bence alışveriş açısından abartma dedim bana doktor 2 kez sormama rağmen kesinlikle kız dedi bacak arasını net gördüm bomboş Du ama özellikle burda da çok okudum kız denip erkek olan erkek denip kız çıkan onları okuduktan sonra kesin kız demiş olsa bile şüpheye düştüm detaylı udrason bekliyorum daha bebeğime 1 çöp dahi almadım öyle dedim diye bir yüzü düştü insanın hevesini kursağında koyuyor sun dedi birdaha resim video filan atmadı aldıklarını ben kötü birşey demedim ki sonradan farklı bir cinsiyet çıkar ise aldıkları kıyafete yazık odaya yazık kıza çok bağlanıp böyle bir anda erkek miş denir ise üzülür diğe uyarmak istedim ama çok farklı anlaşıldım yada benim uyarma şeklim mi yanlıştı çözemedim sizce sorun bende mi ben mi anlatamamışım

Yatak odasi takimini bile aldiktan sonra bak cocugun erkek olabilir diye diretmeniz sinir bozucu. O kadar sey aldiktan sonra geri vermeyecegine gore surekli ayni seyi soylemenizin bi anlami yok.

En azından aldığı odayı götürüp değişebilir zaten bu hafta detaylı udrasona girecek ti ben kıyafet anlamında uyardım daha çok ve odayı çok yakınından amcasından aldı değiştirme ihtimali varmış yani kafasına takıp üzülmesini sağlayan sadece bir oda değil yani

Hamilelikten dolayı alıngan olabilir bence uyarmanızda bi problem yok. Kesin kız demeden acele etmesi heyecanından sanırım

Bir kere söylediyseniz okey ama üstelediyseniz bir şeyler almaktan vazgeçemeye çalıştıysanız itici olmuş. Yani bazen haklı olmak her şeyi söyleyebileceğimiz anlamına gelmiyor. Kendi düşünmemiş yatak odasını bile almış size de bu kadar dert olmamalıydı

Bir kere söylediyseniz okey ama üstelediyseniz bir şeyler almaktan vazgeçemeye çalıştıysanız itici olmuş. Yani bazen haklı olmak her şeyi söyleyebileceğimiz anlamına gelmiyor. Kendi düşünmemiş yatak odasını bile almış size de bu kadar dert olmamalıydı
Hayır sadece bir kez söyledim üstelemedim ki sadece Uyaran ben değilmişim ablası da aynı şeyi söylemiş odayı dert etmiyoruz odayı öz amcasından aldı değiştirme imkanı var öylr bir durum olsa biz kıyafet anlamında söyledik ben ablasının da aynı şeyi söylediğini bilseydim bu konu üzerine konuşmaz dım ben zaten bu konuyu ilk açtığımda evet bende çok duydum cinsiyeti farklı söylenen diğerek doğruluk payında verdi yani benim bebeğimin de cinsiyeti kızmış dememe rağmen kız değildir o erkektir diye 1 hafta üsteledi o halde benim de ona çocuğumun cinsiyeti ni neden dert ettin demem lazım Dı

Kırılacak bir mesele değil, başkaları da uyardıysa bozulmuştur size patlamıştır. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah bebeklerinizi.

Hayır sadece bir kez söyledim üstelemedim ki sadece Uyaran ben değilmişim ablası da aynı şeyi söylemiş odayı dert etmiyoruz odayı öz amcasından aldı değiştirme imkanı var öylr bir durum olsa biz kıyafet anlamında söyledik ben ablasının da aynı şeyi söylediğini bilseydim bu konu üzerine konuşmaz dım ben zaten bu konuyu ilk açtığımda evet bende çok duydum cinsiyeti farklı söylenen diğerek doğruluk payında verdi yani benim bebeğimin de cinsiyeti kızmış dememe rağmen kız değildir o erkektir diye 1 hafta üsteledi o halde benim de ona çocuğumun cinsiyeti ni neden dert ettin demem lazım Dı
Gereksiz alınganlık etmiş. Aslında alt metinde şey var acele ettiğinin o da farkında bence ama biri söyleyince iyice batıyordur

Cinsiyetini bildiği bebeğe gender party mi yaptı?😂
Bana kız denildi büyük ihtimalle, gitti ilk ben alacağım dedim bir takım aldım, sonradan erkek oldu.
Geç döllenmeymiş, dolayısıyla haftasıyla uyumlu değildi ve cinsiyeti bizi yanılttı.
Olabilir yani, detaylıya kadar beklemek en mantıklısı.
Ayrıca cinsiyetten öte Allah göstermesin, 7 aya kadar pek bir şey alınmaması söylenir.
Ha çok daha fena şeyler var ama her insan farklı.
Siz eşeğinizi sağlam kazığa bağlayan tipsiniz, o aceleci.
Yanlışı yok işin.

Gereksiz alınganlık etmiş. Aslında alt metinde şey var acele ettiğinin o da farkında bence ama biri söyleyince iyice batıyordur
Zaten evliliğinde pek mutlu değil piskolojisi çok bozuk 1 2 ay önce eşiyle kavga etmiş karnı burnunda gecenin 12 sinde sokağa atmış kocası hatta hassas bir konu haddime değil diye hiç bir yorum yapmadım biraz geçirdiği zor zamanlarında etkisi var en kötüsü de öyle bir adamdan çocuğu olacak en çok da ona üzülüyor

Uyaran da sadece ben değilmişim ablası kaç kez uyarmış dedim ablasına senin uyardığını bilseydim ben hiç bu konuda konuşmazdım dedim ama geçti artık banada kızdı diyor :)
Kötü niyetli dememişsiniz benim de ablam, cevrem söyledi normal bence kimse hayal kırıklığına uğramak istemez

Kırılacak bir mesele değil, başkaları da uyardıysa bozulmuştur size patlamıştır. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah bebeklerinizi.
Ablasıda uyarmış ben de dedim bilseydim senin uyardığını ben bu konuyu hiç açmazdım dedim ablacım onun derdi başka bizede bozuldu dedi

Bana kız denildi büyük ihtimalle, gitti ilk ben alacağım dedim bir takım aldım, sonradan erkek oldu.
Geç döllenmeymiş, dolayısıyla haftasıyla uyumlu değildi ve cinsiyeti bizi yanılttı.
Ayrıca cinsiyetten öte Allah göstermesin, 7 aya kadar pek bir şey alınmaması söylenir.
Yanlışı yok işin.
Ben 5. Aya kadar cinsiyeti tam öğrenemedim üstüne psikolojik olarak insanlar yok kıcın büyük yok karnın sivri kesin erkek dediği icin hep diken üstünde kaldım bir sey alamadım en son 7. Ayda dr kesin al diyince aldım doğum yapınca bile direk bebise baktım kız mı erkek mi diye :KK70:

Yanlışı yok işin.
Evet kendisi duymuş cinsiyeti eşine söylememiş kendisine değil eşine spriz oldu yani güya valla ben işimi şansa ihtimale koymak istemedim aslında haftası küçük değildi yanılma olmaz artık diye kaç kez de söylendi ama yine de kafama taktım 1 kere o olasılığı oysa bende neler neler görüyorum içim gidiyor allahım 19 hafta gelsin artık diyorum

Evet kendisi duymuş cinsiyeti eşine söylememiş kendisine değil eşine spriz oldu yani güya valla ben işimi şansa ihtimale koymak istemedim aslında haftası küçük değildi yanılma olmaz artık diye kaç kez de söylendi ama yine de kafama taktım 1 kere o olasılığı oysa bende neler neler görüyorum içim gidiyor allahım 19 hafta gelsin artık diyorum
7. ayda bebeğinin cinsiyeti değişen biliyorum yahu ben ki çok ünlü doktorlarda da yaşanıyor bu.
Sonuçta içeri girip bakmıyorlar ya, ultrason dediğimiz ses dalgası.
Her ne kadar renkli, 4boyut olsa dahi yanılma payı mevcut.

Ben 5. Aya kadar cinsiyeti tam öğrenemedim üstüne psikolojik olarak insanlar yok kıcın büyük yok karnın sivri kesin erkek dediği icin hep diken üstünde kaldım bir sey alamadım en son 7. Ayda dr kesin al diyince aldım doğum yapınca bile direk bebise baktım kız mı erkek mi diye :KK70:
Hahahah demekki tek ben değilmişim o bir şüpheye düşüp te kafamdan atamayan kız ben bacak arasını gözümle net gördüm bomboş Du haftası da küçük değildi yanılma olmaz dediler yine de onu kafama 1 kere yer ettim huyum kurusun

X