Hanımlar bana bır akıl verin ısyerımdeki müdürümle başım dertte.😞

kubraydn4

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
33
2
Selamın aleyküm hanımlar .Benim bır sıkıntım var.ısyerımde 2 senedir çalışıyorum müdürümüz yani amirimiz 58 yaşında bır adam.bana mobbing yapıyor beni hiç sevmıyor bende onu hıc sevmıyorum ama bır gün olsun saygısızlık etmedım ona .adam takıntılı bırısı,sevmedıgı elemanı ısterse ısını çok iyi yapsın yınede uğraşıyor .sadece bana karşı yapmadı bunu .bızım ısyerı sahıbımız patronumuz da aşırı ıyı melek gıbı bır adam anlatılmaz o derece ..bızım mudur sürekli patrona beni kötü gösterecek şeyler söylüyor en ufak hatamı açığımı bulduğu an affetmıyor patrona yetıstırıyor.patronumuz benı bence sevıyor ama ıster ıstemez bazen müdürün dolduruşlarına gelip suratı asık gezıyor .ben bugün ıstıfa etsem hem müdürüm hemde ısyerındekı bana dusman olan birkaç kısı bayram eder ,kımseyı sevındırmek istemiyorum..kaldı kı ben ısımı ve ısyerımı seviyorum alıştım evım gibi görüyorum .her sabah müdüre günaydın dıyorum adam bana hıc cevap vermiyor benden sonra gelene günaydın dıye karşılık veriyor .adamla derdım yok ama o beni sevmedıgı ıcın bende onu sevmiyorum bu kadar aslında.ne yapayım sızce? Artık bu lanet adama günaydın demek içimden gelmiyor ama stratejik davranacağım hoşgörülü olacağım diye karakterimden fazlasıyla taviz verdim ..bana bır akıl verın Allah rızası için dostlarım

Bu tarz iş yerlerindeki müdürümsüleri kaale almayın..

Başka bir yerde çırak olamayacakları Müdür yaparlar..

Selamınıza karşılık gelmiyorsa gayette selamı, günaydını kesebilirsiniz.

İşinizi iyi yapın kimse sizde bir açık göremesin.

O zaman kimse vermediğiniz günaydına takılmaz

Afgan sevgilinle aşk yaşarken işine yansıyacağını hiç dusunmedin mi ?
Ben namazında niyazindayim,müdür ise ateist olduğu için benimle ugarisiyor diyerek de saldiriyorsun..
Aşk var,iş var,dini motifler var..
Amacin tamamen kaos..
Geriye dönük msj okudum size katılıyorum, bilinçli açılan konular.İnsanin sinir uçlarıyla oynuyor.

Afgan sevgili olayını geçiyorum milleti birbirine düşürdün zaten. Bir bakıma iyide oldu Kimin ne mal olduğuda çıktı ortaya her neyse. Ya ben bu direnme olayını çok anlamıyorum. Tamam rn ufak bir şeyde pes etmek doğru değil ama sen dikkat etmene rağmen düzelme olmuyorsa çık işten. Niye her sabah kendini strese sokup o iş yerine gidiyorsun. O şirketi sen var etmedin ya bazen çekip gidebilmeyi bilmek gerek diye düşünüyorum. İlla ki başka iş bulunur

Bacım Kastamonu Tokat ı bile bize sorarken hiç bilmediğin Afgan a nasıl kaydın ben anlamadım.
Neyse bu tarz şeyler Afgan dan namazdan bağımsız irrite edicidir.
Bir de namaza bağlaman konuları falan.
Eski iş yerimde bir kadın vardı işe gelirken başını açıyordu. mobbinge uğradığını iddia ediyordu hatta bu yüzden yükselemediğini söylüyordu sürekli. Sonra kovuldu çünkü ortalığı bu tarz söylemlerle kışkırttığı için. Onun dışında birçok türbanlı çalışan vardı ve başlarını açmadan çalışıyordu.
yani iş yerinden sevgili yapmak
İnanç sebebiyle mağduriyet Yaşadığını iddia etmek
Sürekli böyle mıymıy olmak
İş yerinde birilerinin sana takması için sebep olabilir.
Sebebi yok diyorsan yüzleşebilirsin müdürünle. Mutsuzum bu ortamda benden memnun olmadığınızı düşünüyorum sorun neyse konuşalım düzeltelim diyebilirsiniz.

Selamın aleyküm hanımlar .Benim bır sıkıntım var.ısyerımde 2 senedir çalışıyorum müdürümüz yani amirimiz 58 yaşında bır adam.bana mobbing yapıyor beni hiç sevmıyor bende onu hıc sevmıyorum ama bır gün olsun saygısızlık etmedım ona .adam takıntılı bırısı,sevmedıgı elemanı ısterse ısını çok iyi yapsın yınede uğraşıyor .sadece bana karşı yapmadı bunu .bızım ısyerı sahıbımız patronumuz da aşırı ıyı melek gıbı bır adam anlatılmaz o derece ..bızım mudur sürekli patrona beni kötü gösterecek şeyler söylüyor en ufak hatamı açığımı bulduğu an affetmıyor patrona yetıstırıyor.patronumuz benı bence sevıyor ama ıster ıstemez bazen müdürün dolduruşlarına gelip suratı asık gezıyor .ben bugün ıstıfa etsem hem müdürüm hemde ısyerındekı bana dusman olan birkaç kısı bayram eder ,kımseyı sevındırmek istemiyorum..kaldı kı ben ısımı ve ısyerımı seviyorum alıştım evım gibi görüyorum .her sabah müdüre günaydın dıyorum adam bana hıc cevap vermiyor benden sonra gelene günaydın dıye karşılık veriyor .adamla derdım yok ama o beni sevmedıgı ıcın bende onu sevmiyorum bu kadar aslında.ne yapayım sızce? Artık bu lanet adama günaydın demek içimden gelmiyor ama stratejik davranacağım hoşgörülü olacağım diye karakterimden fazlasıyla taviz verdim ..bana bır akıl verın Allah rızası için dostlarım
Günaydın, işyerinde huzur çok önemli günde kaç saat orada geçiyor sonuçta. Mutlu çalışan verimli çalışır herzaman. Ya o sizi sevmeyen ve sizin sevmediginiz müdür için son bir kendisine şans verip ılımlı davranirdimbaktim iki üç hafta aynı, hiç yokmuş gibi varsaymaya çalışırdım en azından ben elimden geleni yaptım der yoluma devam ederdim ama zor bir süreç tabiki, kolaylıklar diliyorum umarım herşey istediğiniz gibi gelişir.

Afgan manitiniz yüzündendir

Ben namazında niyazindayim,müdür ise ateist olduğu için benimle ugarisiyor diyerek de saldiriyorsun..
Amacin tamamen kaos..
aaaa o üye bu üyemiydiii. Maşallah dikkatinize:nazar:

Amacin tamamen kaos..
Ustabaşı değil miydi ateist olan?🤣

Allahım ya önceki konuna cevap verip içimi dökme fırsatı bulamadım kapatılmış çok üzüldüm ve şansıma yine çıktın karşıma. Umuyorum o berbat hayvandan dönme sevgilinle defolup gidersin. Irkçı değildim ırkçı oldum. A*ap ya da r*s u*raynalı sevmiyorum ülkemde istemiyorum bu misafirlik fazla uzadı ve belli başlı kimselerin bu konuda bir şey yapmadığı aksine ülkeyi işgale açtığı besbelli. Halk olarak galeyana gelmek ve ayaklanmak gerekiyor artık. Suç sende de değil. İnsanlar seni insan saymadıkları için ne olduğunu görüp bildikleri için ne yüz verenin var ne bişeyin o yüzden de kendi cinsine dönüp a*gan bulmuşsun tebrikler. Nolur onunla birlikte şeriatla yönetilen ülkeye git ve gerçek değerinle yaşamaya başla.

İstifa etmeyin, edecekseniz gerekçeleri bildiren bir yazı hazırlayın ki bir şey talep edebilesiniz. Böyleleri çok var, beni istifaya zorladı sonrasında gece yarısı ekip grubundan beni çıkararak benimle çalışmadığına dair yazı atmış. Benim bilgim arkadaşımın aramasıyla öğrendim. Kaç yıldır çalışıyorsunuz?

X