Hanımlar bana bır akıl verin ısyerımdeki müdürümle başım dertte.😞

afgan sevgilinizle elenirseniz hiç böyle iş güç müdür vs.problemleriniz olmaz bunu bir düşünün:nazar:

Bu tarz iş yerlerindeki müdürümsüleri kaale almayın..

Başka bir yerde çırak olamayacakları Müdür yaparlar..

Selamınıza karşılık gelmiyorsa gayette selamı, günaydını kesebilirsiniz.

İşinizi iyi yapın kimse sizde bir açık göremesin.

O zaman kimse vermediğiniz günaydına takılmaz

Adam ısımı çok ıyı yaptığımı bılıyor zaten buranın en eski elemanıyım ama yınede en ufak hatada uzatıyor laf söz ediyor konu edıyor bunu .hıc hata yapma lüksüm yok bazen çok yoruluyorum psıkolojıkmen pes edecek dereceye geliyorum ama yınede etmeyeceğim çünkü amacı bu zaten beni yıldırmak

Neden işyerinde düşmanların var ki ? Bir insanın işyerinde niye düşmanı olur ?
Çünkü kıskançlık çekememezlık var her ıs yerinde var ama helekı kadın ağırlıklı bır yerse oluyor .bıde çoğu evli ve kocalarından memnun değiller .mutsız evlılıklerının sebebını bırbırlerınden çıkarıyorlar

Bu üyenin eski üyeliğini benden başka fark eden var mı acaba merak ediyorum. O da sansasyonel bir üyelikti. Büyük ihtimalle o üye çok benziyolar i harfini kullanmamaları bile aynı 😬
Kimdi ki😬 ben bir sansasyonel zorunluyu biliyorum

Sizi tanımıyorum şimdi gıyabında müdüre saydirsam olmaz.İsinize yaramaz.Aciğımı buluyor demişsiniz.İs ile ilgili.Hatami yapıyorsunuz.Sizi ise yetkin görmüyormu.Niye size düşman insanlar var.Bakin sizi tanımıyorum ama profosyenel iş hayatında sürekli hata yapıp kendine hiç bakmayio sürekli müdürünü çalışma arkadaşlarını suçlayan çok insan olduğunu biliyorum.Acik hata dediğiniz şeyleri belli yıllardır sistematik olarak orada çalışan bir insan olarak yapmayacaksınız.Yaotiginiz hataların sonucu ne mesela iş yeri sahibi sadece doldurusla yüzünü asmaz.Once bı kendimize bakmaliyiz bence önce bu hataları en aza indirin burdan başlayın.İs yeri sahibinin melek gibi olmasına aldanmam ben olsam.Orasi kâr üzerine çalışan bir yer müdür sizi idare etmek işi yürütmek zarar ettirmemek zorunda.O da sizin hatalariniz yüzünden laf yiyiyorsa bunu işletme sahibine elbet bildirir.Elbette size sinir olabilir

Ustabaşı değil miydi ateist olan?🤣
Aaa hatirladim konuyu sevgilim oldu dünya bana düşman konusu .Kafanız başka yerde olduğu için hata yapıyor olabilirsiniz bence iş arayın siz kendinize hazır çalışırken .İşyerinde olmaması yapılmaması gereken ne varsa yapmistiniz zaten.sevgilinizde sizden işten performansi düşük diye çıkarılabilir siniz.Bir sonraki işyerinde sevgili yapmayın iş iştir çünkü naçizane .

Çünkü kıskançlık çekememezlık var her ıs yerinde var ama helekı kadın ağırlıklı bır yerse oluyor .bıde çoğu evli ve kocalarından memnun değiller .mutsız evlılıklerının sebebını bırbırlerınden çıkarıyorlar
Katılmıyorum ! Evliyim, elbette sorunlarım oluyor. Samimiyet kurduğum biri varsa sorunumu paylaşıyorum ama asla acısını iş yerindekilerden çıkarmadım, benden de çıkaran olmuyor. Size karşı birilerinin sürekli tavır takındığını düşünüyorsanız kendinizi sorgulamakla işe başlayın. 17 yıllık iş tecrübemde hiç düşman edinmedim. Ya samimiyet kurmuşumdur ya da kurmamışımdır, selamlaşır geçerim. Ama hiç düşmanım olmadı.

Aynı Sarımanolya gibisin ona da böyle bütün dünya karşı.

Aynı Sarımanolya gibisin ona da böyle bütün dünya karşı.

Katılmıyorum ! Evliyim, elbette sorunlarım oluyor. Samimiyet kurduğum biri varsa sorunumu paylaşıyorum ama asla acısını iş yerindekilerden çıkarmadım, benden de çıkaran olmuyor. Size karşı birilerinin sürekli tavır takındığını düşünüyorsanız kendinizi sorgulamakla işe başlayın. 17 yıllık iş tecrübemde hiç düşman edinmedim. Ya samimiyet kurmuşumdur ya da kurmamışımdır, selamlaşır geçerim. Ama hiç düşmanım olmadı.
Dusman derken kanlı bıçaklı degıl

Dün de boyle bir konu açtınız yada obursu gun bilmiyorum insanlari birbirine düşürüp ban yediler sizin yuzunuzden amacınız ortalık karıştırmak.... kimse yorum yapmasın bu kişi insanlari birbirine düşürüp ceza almasini istiyor sonra keyfine bakıyor...o mutluluğu bitince tekrardan gelip baska konularda insanların ceza almasını bekliyor

yani biz zaten yaka silkmişiz elin mültecisinden sen onları bu topluma dahil etmeye çalışıyorsun
olacak iş mi
biz azalsınlar istiyoruz senin gibiler çoğaltıyor valla artık kendi milletimize kast olarak görüyorum ben böyle şeyleri
ırkçı değilimdir ama iğrenç alışkanlıkları ve yaşam tarzlarıyla ırkçı olmayanı da ırkçı yaptılar

X