Hanımlar bana bır akıl verin ısyerımdeki müdürümle başım dertte.😞

Senin konularina zerre kadar inanmiyorum, gercekligi varsa da ne halin varsa gor.

Resmen insanlarin sinir uclarina basacak her kelimeyi serpistiriyorsun.

Ben namazliyim o ateist diye benle ugrasiyor. (Nerden biliyosun adamin imanini?)

Once Tokat, sonra Kastamonu, simdi Afgan. Ne kadar ucari bir gonlunuz var, 5 ayda 3. Adam. Pes.

Konulari acip acip kenara cekilip izliyor, milletin birbirini kirmasini bekliyorsun, kirmalar basladiginda 3-5 cevap daha verip susuyorsun.

Eskilerin ajan provakator dedikleri boyleleriydi demek ki.

Tüm soran arkadaşları alıntılamadım. Onlar tamam da sen veya şerminin anlamınızı beklerdim katip :rolleyes: Sürekli şu burç erkeği nasıl, şu memleketteki insanlar nasıl gibi konular açan ve noktalı harfleri kullanmayan başka üye aklına gelmiyor mu?
Burç muhabbeti yapan bi tane vardı da aklıma nick gelmiyor. Düzenim bozulacak onun stresi var.

Adam ısımı çok ıyı yaptığımı bılıyor zaten buranın en eski elemanıyım ama yınede en ufak hatada uzatıyor laf söz ediyor konu edıyor bunu .hıc hata yapma lüksüm yok bazen çok yoruluyorum psıkolojıkmen pes edecek dereceye geliyorum ama yınede etmeyeceğim çünkü amacı bu zaten beni yıldırmak
İnşallah patronun ya da müdürün galip gelir.
Yorulmana da hiç üzülmedim. Hatta daha fazla yorul ki afgan mafgan düşüneme

X