Hanımlar çok utandıgınız anları anlatıverin bakalım :)

En utandıgım an . Arkadasımla sohbet ederken laf arasında adamın basına ne gelirse ya taraktan ya meraktan derdi. Ben bunu ilk ondan duymustum. Cokta mantıklı. Taraktan bit vs gelebilir fazla merak zatan sıkıntılı. Neyse bir gun misafir geldi ailecek. Hep birlikte oturuyoruz bay bayan lı. Konu nerden nasıl bir yere geldîyse ben bu sozu kullandım adamın basına ne gelirse meraktan taraktan. Bir an odada cık cıkmıyor esim tuhaf tuhaf bakıyor her kez sus pus ben hala ne oldu acaba diye bakınıyorum saf saf.:)))) bayan arkadas kulagıma egilip o soz oyle diil boyle dediginde o yer yarılsaydı da içine girseydim. Ömrüm boyunca bunu unutamam

Bir haftasonu kışın ortasında teyzemlerde kalıyorum teyzemin evide müstakil neyse gece oldu odaya geçtik yatıyoz kuzenimle elektrikli sobada açık ama bi görseniz soguktan tir tir titriyoz kuzenimin sevgilisi aradı o sırada hiç üşüdüğünü belli etmeden konuşmaya çalışıyor garibim teyzem aniden bi geldi kuzenime yılanlar çiyanlar girecek kalk pencereyi kapat kıçı soğukta kalmış hala canım cicim diye konuşuyon diye bi kızışı var kuzenime teli nasıl kapatacağını şaşırdı rezil oldu baya sabah havalansın diye üsten açık bırakmış megersem farketmedikte bizde hava çok soğuk ısınamıyoz zannediyoz teyzem gelmese donmuştur herhalde

Benim halam da babamın arabası sanıp başka bir adamın arabasına binmişti. Biz binerken gördük ama sesimizi duymadı. Bir de adamın kafasına çantayla vurmuştu abimin arabasını mı kaçıracaksın diye, kavga çıkmıştı. :KK48::KK48: Amcamın oğlu falan araya girdi de sulh sağlandı, adam gebertecekti bizi. :KK48::KK48:
Ay bu efsaneymis. :KK70:

hastanede kbb ile kadın doğumun odaları değişmiş eşimde kbb diye gitti orda dikildi bakıyor bakıyor kendi ismi çıkmıyor ve çevresi hep kadındı en sonunda ben gittim daha sıra gelmedi mi diye eşim de 3. sıradayım ama adım bir türlü çıkmadı dedi bir baktım e aşkım burası kadın doğummuş dedim :skandal::skandal:ne gülmüştüm ama

Yeğenim yeni okula baslamisti. Ben de ona hediye alacaktım. Bi arkadaşımla beraber kirtasiye mağazasına girdim. Ama magaza cok dar bi alan da. Iki tane yol var ortada.ben arka tarafta guzel biseyler var diye ilerlemeye çalışıyorum. Bi tane çocuk bana gözlerini dikmis bakiyo. Ben de kardeşim yol verir misiniz dedm. Daha saskin bakmaya başladı bu. Sinirlendim artk gecebilecek miyiz acaba dedim. cocuk bana bakip burasi kasa hanımefendi musteriler gecemiyo demez mi?
Buyuk rezil olmuştum. Bi de altta kalmayip farkindayim ilerde gördüğüm kalemi alip diger tarafa geçicem zaten dedim ama mağazaya bi daha asla giremiycem o kesin.

Balayında marmariste aqua parka gitmiştik. Ben yüzme bilmiyorum havuz kenarında falan takılırım diye düşündüm. Gittik kaykay saatleri geldi kenara çıktık mecbur. Eşim illa gel çok güzel oluyor vs dedi bi an ne cesaretse tamam dedim. Çıktık heyecan bastı bi yandan da aman ne olacak bi sürü insan var en fazla biri çeker çıkarır diye düşünürken bi kaydık kayağın sonuna gelince ben suyun dibine battım dizim dibe çarptı su içinde kızıyorum eşime söylenmeye çalışıyorum. Bi yandan da birinin donunu tutmuşum ben eşim sanıyorum. Öyle sıkı tutmuşum ki bırakmıyorum çocukta çekiyor düşmesin diye :KK48::olamaz: biri diğer elimden tutup suyun üstüne çıkardı beni. Asıl eşim olan oymuş. Çocuğa bakıp bıraktım şortu. Ama nasıl gülüyor bana. O zaman da çok utanmıştım :))
Ay Allah ta sizi güldürsün yaa

En utandıgım an . Arkadasımla sohbet ederken laf arasında adamın basına ne gelirse ya taraktan ya meraktan derdi. Ben bunu ilk ondan duymustum. Cokta mantıklı. Taraktan bit vs gelebilir fazla merak zatan sıkıntılı. Neyse bir gun misafir geldi ailecek. Hep birlikte oturuyoruz bay bayan lı. Konu nerden nasıl bir yere geldîyse ben bu sozu kullandım adamın basına ne gelirse meraktan taraktan. Bir an odada cık cıkmıyor esim tuhaf tuhaf bakıyor her kez sus pus ben hala ne oldu acaba diye bakınıyorum saf saf.:)))) bayan arkadas kulagıma egilip o soz oyle diil boyle dediginde o yer yarılsaydı da içine girseydim. Ömrüm boyunca bunu unutamam
Ay Allah da sizi güldürsün :olamaz:

hastanede kbb ile kadın doğumun odaları değişmiş eşimde kbb diye gitti orda dikildi bakıyor bakıyor kendi ismi çıkmıyor ve çevresi hep kadındı en sonunda ben gittim daha sıra gelmedi mi diye eşim de 3. sıradayım ama adım bir türlü çıkmadı dedi bir baktım e aşkım burası kadın doğummuş dedim :skandal::skandal:ne gülmüştüm ama
Ahaha böylesini ilk defa duydum eşiniz ve kadın doğum :KK71:

Geçenlerde nisanlimla Bir yere gidiyoruz arabanın içindeyiz.
Evlilik arefesi çocuğun basının etini yiyorum askm bak bunu begendim aşkım bundan alalım filan:-)
Birde artık kızmasın diye tatlı tatlı diyorum bebek gibi konuşmalar filan cilveler :-)

Askimmmmmmm sana bişey soyluyceeaammmmm dedim

Araba kullanıyor yan gözle bana bakıp dedi ki

GENE Mİ OSURDUN !!

Halbuki normalde çok osuran bir insan değilimdir :)
Dumur oldum çok salaksin ve ayrıca öküzsun dedim döndüm onume

Geçenlerde nisanlimla Bir yere gidiyoruz arabanın içindeyiz.
Evlilik arefesi çocuğun basının etini yiyorum askm bak bunu begendim aşkım bundan alalım filan:-)
Birde artık kızmasın diye tatlı tatlı diyorum bebek gibi konuşmalar filan cilveler :-)

Askimmmmmmm sana bişey soyluyceeaammmmm dedim

Araba kullanıyor yan gözle bana bakıp dedi ki

GENE Mİ OSURDUN !!

Halbuki normalde çok osuran bir insan değilimdir :)
Dumur oldum çok salaksin ve ayrıca öküzsun dedim döndüm onume
Ay ciddi kötü olmuş :) Ama rahatsınız herhalde :)

Yani 7 yıl 3 aydır beraberiz nasipse 7 ay sonra dugunumuz var ister istemez biraz rahatlama oluyor :-)

Ama vallahi osurmuyorum ya geniririm ama osurmam:-)
İyiymiş. Ben evlendikten 8-9 sene sonra yanlışlıkla gaz kaçırınca eşim öyle kahkaha atmıştı ki kaç senedir evliyiz ilk kez duyuyorum çok garip geldi rahat ol demişti :) bu konuda bi ben rahat değilim galiba :)

İyiymiş. Ben evlendikten 8-9 sene sonra yanlışlıkla gaz kaçırınca eşim öyle kahkaha atmıştı ki kaç senedir evliyiz ilk kez duyuyorum çok garip geldi rahat ol demişti :) bu konuda bi ben rahat değilim galiba :)
Benimde sezeryandan sonra acayip gaz sorunum olmuştu
Hic tutamazdim pit pit:))
Ama isteyerek değil tutamiyodum yani

Esimden utanmiyodum ama misafirlerin yanında :ruh::ruh::ruh:

En çok rezil olduğum anı anlatayım yolculuk yapıyoruz babam ben ve bi komşumuz arka tarafta oturuyoruz saatlerce yoldayız gece uyudum baya da uykum var . Neyse uykudayken bir kusmaya başladım elim yüzüm üzerim battı muavinden poşet falan istemeye kalmadı arka sıra ful erkek rezillik diz boyu babam sinirlendi komşu ya rezil oldum inanılmaz bi yolculuktu sürekli midem devam ediyor durmaksızın kusuyorum eve geldiğimizde bir kaç gün ısırdı koku geçmedi üzerinden öyle battım yani otobüste gençler bana bakıyor ben baktıkça gözlerini kaçırıyor. Allahtan kuzenim falan ön taraftaydı da onlara rezil olmadım ..o günden beri uzun yolculuktan nefret ediyorum. Diğerleri neysede o komsu beni unutsun istiyorum .. kusura bakmayın biraz iğrenç oldu bu :olamaz:

X