Hanımlar dik durmak işe yarıyor (opsiyonel)

183u de arayabilirsin bence. Bir sonraki dayak olayini beklemene gerek yok diye dusunuyorum.. Veya darp raporu almana. Fotograf vs de cekebilecegini dusunuyorum vucudundaki izlerin. Zaten seninle sosyal calisanlar gelip konusur rapor yazarlar ayrintili bir sekilde konusurlar Bu konuda bilen arkadaslar vardir mesela Y yenGEnC yazmis. Sadece sunu soylemeden edemeyecegim. Sen çok zeki, yaşının ötesinde anlayış ve farkındalığa sahip bir çocuksun ve çok iyi bir ablasin. Senin için yapabileceğimiz ne varsa buraya yaz bizi haberdar et.

İnanın çok iyi bir ablasın demenize o kadar ihtiyacım vardı ki Aklım pişmanlıklarla, daha fazlasını yapabilirdinlerle dolu. Çok teşekkür ederim yol çizmemde yardımcı olduğunuz için. <333

İnanın çok iyi bir ablasın demenize o kadar ihtiyacım vardı ki Aklım pişmanlıklarla, daha fazlasını yapabilirdinlerle dolu. Çok teşekkür ederim yol çizmemde yardımcı olduğunuz için. <333

Kuzum sen daha kendin çocuksun daha ne yapacaksın ki? Herkes anne baba olmamalı gercekten asiri sinirlendim. Bir de sağlık calisani olacak o anne. Her sey çok güzel olur umarım senin ve kardeslerin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…