Hanımlar lütfen bakar mısınız???

oner65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
181
30
29
Merhabalar hanımlar ben hamile kalmaya çalışıyorum doktorun söylediği günlerde yumurtlama dönemlerini hep değerlendirdik. Yumurtlama öncesi ve sonrası kasıkta ve belde çok ağrım oldu. Kasık ağrım yok denecek kadar az ama bel ağrısı ara ara devam ediyor. Birde son 2-3 gündür çok sık idrara çıkıyorum ve çok hafif bir kaşıntım oluyor sonra geçiyor koku yada yanma olmuyor. Benim gibi durumda olup hamile kalan varmı. Bu arada adet başlangıç 11 bitiş 17 Haziran. Yumurtlama da 24 Haziran

bahsettiğiniz şeyler adet olma belirtiside olabilir hamilelikte olabilir. Test yapsanız varsada yoksada çıkar aslında. Gününüz gelmiş çünkü.

Aynı belirtiler bendede olmuştu ilk defa belim feci şekilde yumurtlamadan beri agrı oluyodu bense çok ümitlenmiştim ama bugn adet oldum malesef bence test yapın çıkar varsa

Gün geçmeden pek yapma taraftarı değilim daha önce birkaç kez hayal kırıklığı yaşadım çünkü. Ara ara batmalar oluyor rahmime bende tam anlayamadım tam olarak

Aynı belirtiler bendede olmuştu ilk defa belim feci şekilde yumurtlamadan beri agrı oluyodu bense çok ümitlenmiştim ama bugn adet oldum malesef bence test yapın çıkar varsa
Sizde de rahminize sanki bir şey batıyormuş gibi oluyor muydu ya da sık idrara çıkma

2.5 sene yaşamadığım belirti kalmadı hamile kalana kadar. Her seferinde bu çok ilginc daha önce hiç olmadi nu seder kesin hamileyim dedim. Ama maalesef hepsi psikolojikti. Asla belirtilere bakmayın.

2.5 sene yaşamadığım belirti kalmadı hamile kalana kadar. Her seferinde bu çok ilginc daha önce hiç olmadi nu seder kesin hamileyim dedim. Ama maalesef hepsi psikolojikti. Asla belirtilere bakmayın.
Tabiki kesin hamileyim diyemem sadece insan ister istemez merak ediyor kendisiyle aynı durumu yaşayan birileri var mı diye

Sizde de rahminize sanki bir şey batıyormuş gibi oluyor muydu ya da sık idrara çıkma
Oluyodu ufak kramp tarzı faln karnımda şişlik bende ilk defa böyle belirtiler yaşamıştım ama malesef yine hüsran oldu varsa çıkar testte senin artk

Oluyodu ufak kramp tarzı faln karnımda şişlik bende ilk defa böyle belirtiler yaşamıştım ama malesef yine hüsran oldu varsa çıkar testte senin artk
Hayırlısı artık ya 8 aydır deniyoruz ilk iki ayı kist tedavisi ile geçti sonra rahim ağzı yarası yaktırdım derken şu an bu konumdayım işte

X