Hanımlar sperm testi sonucuna bakar mısınız

Yaa öyle mi 28 çok mu düşük acaba bakalım urolojiye gidicek eşim ona göre de ilaç alırım şimdi kürler kulaniyor malesef benim eşim sigara kulaniyor ya azaltmaya calisiyo bakalim
Bence sigara alkol da o kadar zararlı değil çünkü biz kesinlikle kullanmıyoruz ama valla bizim mi şansımız yok alkolü da sigarayı da kullanan herkes çocuğu oldu ya Allah bağışlasın da kader valla bu başka birşey değil

Doktor sadece atığım fotoğrafda işaretlemiş 8 olan yer 14 olması gerekiyor dedi hareketsiz falan demişti burda denilince korktum vala
Canım benim eşim de hareketsizlik vardı ama ilaçları kullandıktan sonra herşeyi yükseldi toplam sperm testidir pH dır canlı falan herşeyi yükseldi kesinlikle tedavi olsun ve çok dikkat etsin benim eşim 3 ay tedavi gördü ve herşeyi normale döndü

Valla canım benim eşimin ki 40 tı doktora dedi düşük hata doktoru devletteydi ben hep özle gidelim diyordum o devlete ki doktoru çok iyiydi

Valla soklardauim eşimin ileri hareket 10 du yerinde hareket 20 li şeydi normal yollu olur dedi kaç doktor (kaan hoca vardı aşırı iyi bir doktor netten yolladim o da cevap attı sağolsun)

Keciboynuzu havuç kabak çekirdeği nohut falan bolca yedi o ara tabii direk birakmadim da oldu şükür :)

Tabiki herşey nasip sizin tam olarak sıkıntınız ne kaç yilik evlisiniz

Aynen vala üstünde durucaz bizde başka çaremiz yok

Nohutu kabak çekirdeğini bizim doktorumuz da dedi 2 3 günde bir özelikle nohut yesin dedi bakalim

Hanımlar su alt kısımda işaretlenen kısımlara bakar mısınız değer çok mu düşük takviye olarak neler onerirsiniz
Eki Görüntüle 3344547
Merhabalar biz 4 yıldır bu durumla uğraşıyoruz artık araştırmadım şey kalmadı biz doktora ilk gittigimizde eşimde varikosel vardı ve ameliyat oldu sayısı çok azdı ameliyattan sonra sayı arttı ama morfoloji bı türlü düzelmedi çok üroloji doktoruyla görüştüm ve çok makaleler okudum yüzde 8 morfoloji ye sahip olanlarda hamilelik çok fazla yüzde 4 te bile bir çok doktor sende sıkıntı yok doğal yolla kalırsınız dedi ama hep hüsran çünkü morfolojisi düzelmedi eşimin hep yüzde ikide kaldı hep doktorların dediği şey sayı hiç önemli değil önemli olan sağlıklı tek bir sperm hücresi dedi ama doğal yolla biz elde edemedik malesef gerçi esiminde ihmali çok sigara çok içiyor sigara en büyük etmen çünkü sigara zehrini cinkoyla atıyorlar spermlerede en çok yarayan şey çinko vücut cinkoyu sigara zehrini atmak için kullandığı için sperm hucrelerini tedavi etmek için gerekli olan cinkoyu vücut temin edemiyor ben polen arı sütü propolis bal arı ekmeği bu karışımı yaptım bunu kullandı eşim hemen fark gösterdi ama tadı acı diye sağolsun bıraktı onuda DNA fermantasyonu yaptırdım tüp bebek için uygun mu diye sonuç pozitif çıktı ins Allah nasip ederse bu hafta bir kaç tüp merkeziyle görüşecez bakalım ne olacak ama şunu söylüm sizin eşiniz sigarayı bırakır çinko alıp e vitamini ve ballı karışımı kullanırsa çok daha çabuk sonuç alır bundan eminim çünkü morfolojisi yüzde 8 yüzde ondört olanlar normal sayılıyor çünkü

Oncelikle insalah rabbim tez vakit de güzel haberi size verir Ayn öyle maalesef en büyük etken sigara benim eşim de çok içiyor Ballı karışım bizde yaptırdık aktardan karışım olarak Ayn doktorda o gönderdiğim kagita 8 isaretledi 14 olması gerek dedi acaba çok mu düşük 8 sonradan mı oldu bilmiyoruz 2 düşüğün var onlar nasıl gelişti bilmiyoruz ve malesef ki bende kist var onun da ayrı tedvisindeyim bu değerlerle aşılama olur mu acaba bu ay adetle gidicem bakalım ne diycek

Dur bakalım daha yeni cektirmişsin canım bu ay ovülasyonla takip et bence yumurtlamani
Valla canım rabim filmini çektirdikten sonra başladım hata bunu burda da yazıyayım ben 30 günde bir oluyorum doktorum adet olduğum günden verdi 9 gün olivasyona başla öyle yaptım yumurtalama da oldu bu ay da olivasyon hiçbirşey kullanmayacağım sadece soğan suyu içeceğim

Rabim şifa versin eşine sana da sende bol bol bence soğan suyu incir ye benim de arkadaşım kisi 9 cm di hata 2 taneydi biri gitmişti tedavisinin ikinci ayında da hamile kaldı şaka gibi ama gerçekten yüce rabim nasip eti

Dene bakalım belki etkisi oldu en azından kendiliğinden yumurtliyosun kiz bende yumurtlma olmuyor be ilacsiz

Kız ben içtim soğan suyunu onun yüzünden 10 cm buldu kisti 14 gün içtim kontrole gittim sok oldum

Teşekkür ederim güzel dileklerin için amin ins rabbim hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın 2 kez hamile kalmışsın bu bir umut dusuklerinin sebebi embriyoların kalitesi olabilir yada piskolojik eşimin kuzenin 5yil boyunca olmadı kadında da erkekte de hiçbir sıkıntı olmadığı halde tamamıyla psikolojik ti ve şuan üç evladı var ne zaman aman boşver olmuyarsa napim vaz gectigim gün oldu diyor o yüzden kafana takmamaya çalış bana hiç bir doktor aşılamayı tavsiye tahi etmedi çünkü değerleri çok düşük umut bile vermediler boşuna paranı harcarsin dediler benimde sağ yumurtalığım da çikolata kisti var ama bu kişilere rağmen hamile kalınıyor bunu da takma kafana ins rabbim hayırlı evlat versin umutsuzluğa hiç düşme ben hiç düşmedim çünkü rabbim birşeyi nasip etmiyorsa vakti saati gelmemiş demektir benim için vakit gelmemiş diye düşünüyorum ben Rabbimden gelen herşeye razıyım o herşeyin en iyisini bilir bizim için

Rabim şifa versin eşine sana da sende bol bol bence soğan suyu incir ye benim de arkadaşım kisi 9 cm di hata 2 taneydi
Dene bakalım belki etkisi oldu en azından kendiliğinden yumurtliyosun kiz bende yumurtlma olmuyor be ilacsiz
Rabim şifa versin canım

Gerçekten öyle herşeyin başı nasıp vaktimiz gelmeden olmazki bizler elimizden geleni yapalım gerisi takdiri ilahi Ayn iki dusukte ilk evlendigim aylarda oldu pes peşe oldu hemde 2 yıl oldu tam evleneli 1 buçuk sene dusuklerin üstünden geçti gelen giden yok keşke bizde su kafamizdan atabilsek keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…