Gebeliğe Hazırlık Hareketli sperm azlığı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile kalmaniz tabii ki imkansız değil. Hamile kalan da olmuştur ama zordur diye tahmin ediyorum. Hareketli sperm lazım ki tüplerden yumurtaya yolculuk yapsın.

Hareketli sperm en az %32 olması lazım daha düşükse dogal gebelik zorlasıyor hareketi artırmak icin tedavi görmesi gerekir

Kadın doğum doktoru var Instagram'da Dr mfk diye girdiğinde görürsün canım bı çok insan hamile kalıyor bu takviyeler sayesinde sayfasından sipariş verebilirsin

Hangi takviyeleri kullandınız acaba benim eşimde de hareket oranı %32 de
Kadın doğum doktoru var Instagram'da Dr mfk diye girdiğinde görürsün canım bı çok insan hamile kalıyor bu takviyeler sayesinde sayfasından sipariş verebilirsin
Merhaba efendim hangi ürünü aldınz acaba benm eşim panecea ve mfk Man bal karışımını kullanıyor ikinci ayı olack daha test vermedk ama sperm ileri harektliliği %22 eşimin daha test vermedk ürünleri kullanıyor siz ne kadar kullandınız acaba

Biz ilk test verdik %20 çıktı hareketlilik ilaçları 1 hafta kullandıktan sonra tekrar verdik %35e yukselmis 1 haftalık kullanımda bile etki gösterdiğini görmüş olduk bizde mfk Man panacea fodega almıştık 1.ay bitmek uzere

X